Váha

Príspevok v téme: Váha
DIORSOLAMENT

Ahojte.Mám problem .Na svoj vek 17 rokov vyšku 170 cm važim 80 kg .Pol roka beham cvicim stravujem sa zdravo pijem vela vody aj s citronom ale z vahy mi nejde dole nič.Diety neskusam podla mna jest vela zeleniny a nejest sladkosti je lepsie ako ladovat sa 10 dni len ryžou.co sa tyka ineho cm som stratila 4 zo zadku a 3 z brucha.Potrebujem radu co robim zle co vylepsit pripadne niake navrhy na pomoc.Dakujem

Daduska13213

ahoj, celkom súhlasím, ale ak budeš jesť ovocie doobeda resp. s mierou a veľa zeleniny tak by to malo byť OK . neprechádzaj na žiadnu drastickú ani radikálnu diétu to nemá význam .. dbaj na to, aby si mala dostatok zdravých tukov a najmä bielkovín tie sú nebyhnutné.. inak budeš odbúravať svaly a nie tuky =) ... tu nnájdeš niečo o tom, ktoré tuky by si mala jesť -odkaz odstránený-

Malarkey1

Ahoj mam jednu otazku kolko obilnin peciva a jediel z muky jedavas za den ?
Lebo su to prave tieto jedla z muky a je jedno aka je to muka ci biela alebo psenicna ci hneda muka vsetky tieto jedla z muky ako napriklad pecivo , cestoviny m spagety, tarhona ... sposobuju priberanie na vahe aj napriek pohybovej aktivite . Takže ak vynechas tieto jedla z muky , a zaroven sladkosti a aj meso a stuzene rastline tuky napriklad z masla , a aj udene jedla , syry atddtak v priebehu kratkeho casu budes mat znovu idealnu hmotnost.
Inak ti odporucam prejst na vitarianksu stravu to znamena vela ovocia a zeleniny ovocnych a zeleninovych stiav a kludne si mozes do toho dat aj nejake tie tuky avsak zdrave tuky a to napriklad vo forme suroveho lososa .Takisto mozes jest ryby , ryzu , varene zemiaky , fazulu , orechy atdd