Pukancové chleby

Príspevok v téme: Pukancové chleby
Natyjannat

Ahojte...chcem sa spýtať pukancové chleby aký máte na to nazor......je tam vlastne múka....priberá sa z nich ....čo mám radšej jesť puk.chleby alebo žemličky(tmavšie) alebo tmavé pečivo
aký mate nazor na tmavé pečivo pribera sa z neho
ked ho obmedzím schudnem
a pukancove chleby pribera sa z nich :DD dakujem

Genesis

Chcem len upozorniť že všetky pufované výrobky t.j. ryžové chlebíky, pšeničné chlebíky burizóny atď. obsahujú vysoké množstvá toxického akrylamidu čo so zdravým nemá veľa spoločného.

Taktiež robená štúdia s potkanmi ktorým boli podávané výlučne pufované výrobky dopadla pre potkany katastrofálne. Na to ako sú tieto živočíchy odolné a adaptabilné tak po pufovaných výrobkoch kapali ako muchy.

0vecka

staci pocitat kalorie to je jedina overena cesta. vsetky diety na tom funguju teda napr mas ryzovu dietu s ktorou schudnes ale len za predpokladu ze zjes menej kalorii ide tam o to ze normalny clovek zje tej ryze menej ako keby mal volny vyber

a jedna ta sajba ma 30 kCal takze fakt sa z toho len tazko pribera...krajec chleba ma cez 100... zase ak ich zjes 10 tak to mas ako dva chleby +-

Fleur-de-lis

dnešný chlieb nie je ako kedysi, keď sa vyrábal z prírodných obilnín. Dnešné obilniny sú tak geneticky upravené...
Celkovo zásada je, jesť čo najmenej spracované potraviny, čiže prvopotraviny.

Fleur-de-lis

v malej miere, ale nie ako hlavná náhrada chleba.
Biely, tmavý, celozrnný, no celozrnným sa do tela aspoň dostane malé množstvo vlákniny či minerálov, ale na cukor v krvi má skoro rovnaký účinok. Takže ja osobne zastávam názor, že ani celozrnný chlieb nie je výhra. Možno len menšie zlo, ale stále zlo.

Lulu2011

su celozrnne pukancove a ryzove, z ryzovych sa nepribera, ja som s nimi schudla, nie su tam skoro ziadne kalorie, ale ked chces chutnejsie nieco, tak si kup kukuricne placky - suchare bezlepkove a viac chutia

Daduska13213

.. pukancové chlebiky určite nie sú vhodné ak chceš schudnúť... čím je pečivo tmavšie a tažšie tým je zdravšie .. v niektorých obchodoch /(dokonca aj v tescu a v takých) majú bielkovinové chleby... -odkaz odstránený- v tomto článku nájdeš aj o pukancových chlebíkoch niečo