Nie som pritazlivy pre zeny, mam chut sa zabit

Príspevok v téme: Nie som pritazlivy pre zeny, mam chut sa zabit
Pesimista

Prestava ma bavit zivot. Mam coraz viac sa chut spachat nejaky druh samovrazdy. Otravit sa, bodnut sa nozom do srdca... ale nemam ani gule nato aby som to urobil. Rodicia ma od mala viedli k viere coho sucastou bolo aj to ze samovrazda je do pekla volajuci hriech. Pravdupovediac velmi na boha neverim ale to peklo ma skrie lebo co ak predsa nieco po smrti existuje a nebude uz cesty spat. Tak velmi tuzim umriet. Prosim boha v ktoreho velmi ani neverim aby ma zabil, aby som zomrel v spanku a nikdy sa uz nezobudil. Ani sam neviem v co vlastne verim. Moja tuzba po smrti tkvie v tom ze niesom stastny. Nikdy o mna baby nejavili zaujem. Som pre nich skaredy. Meriam len 164 cm a som strasne chudy niezeby som nejedol ale nemozem pribrat. Vsecko je v poriadku po zdrav. stranke len vraj geny zato mozu lekarka povedala. Moj otec je chudy a ja som sa na neho podal. Bracho vyzera dobre, on je po matke. Je aj vyssi. Len ja som take debilne geny zdedil. O brachu sa aj baby bili kym sa neozenil. On ma rodinu, decka a ja nic. Som odsudeny len na neuspech. Som skaredy, pracu nemam, ani priatelov. Zivot sa mi uplne znudil. Nic ma nebavi. Mam aj xchict o nicom. Velky nos a debilne vlasy. Co robim aj tak nic nepomaha. Na skole sa mi vsetci smiali ze som krpaty. Aj niektori ucitelia mali hlupe poznamky na moj vzhlad. Nesie sa to celym mojim doterajsim zivotom. Ziadnu babu nikdy mat nebudem. Ziaden sex, bozky, milovanie, objatia, dotyky, spolocne dovolenky, dete... nic. Poviete si ze chod do bordelu. Nie po stetkach netuzim a ani prachy na stetky nemam. Ledva sam vyzijem. Este ze byvam s rodicmi. Mam 29 rokov a zivot na p**u. Nechcem dalej zit. Naco? Naco zit taky posraty zivot bez lasky? Preco je zivot taka svina ze niekomu dopraje vsetko krasu, prachy, baby a niekomu nic. Aj to zdravie sa mi uz zacalo kazit. Tak strasne tuzim umriet. Keby ma niekto chcel zastrelit. Rana sa zobudzam s pocitom ze zase dalsi den musim prezit. A vecer zaspavam s nadejou ze mozno sa uz nezobudim. Najhorsie su pre mna tie obdobia ako silvester, vianoce, valentin, mesiac maj-mesiac lasky, leto-obdobie dovoleniek.. Preco musim zit aj ked svoju buducnost vidim v ciernociernych farbach. Snazil som sa baby zaujat. Zacal som sa modernejsie obliekat,zacal chodit do posilky, zmenil trosku uces, dalsi zuby do poriadku, dbal na vonu tela, spraval som sa lezerne a vtipkoval som ale nic z toho nezabralo. Baby sa len usmievali ale sli za inymi. Niektore mi aj davali akoze nadeje ale o par dni som ich videl v objati ineho. Zivot je svina nespravodliva. Rozmyslal som ze pojdem do klastora aby som viac nestretaval stastne zalubene pariky ale niesom stavany na zivot v klastore. Chcem sa bavit a nie stale len modlit a rozjimat. Tak strasne by som nejaku zenu miloval a svoju lasku jej dal ale ziadna ma nechce. Vsetke chcu len svalnatych sportovych a vysokych muzov s uhrancivymi ocami. Proste nech robim co robim nic nepomaha. Aj pokec som skusal ale ked som sa stretol s nejakou tak sa uz viac neozvala. Bud bola ona vysoka alebo aj nizka ale nejavila zaujem viac. Mal som radsej zomriet pri porode ako zit takyto zivot. Preco musia byt a zit na svete aj jedinci ktori nebudu mat nikdy stastie v laske, v praci a v spolocnosti ludi? Preco sme odkazani len cely zivot slepo verit a dufat? Pre mna je zivot trnista cesta. Uz len dufam ze coskoro zomriem. Snad bude osud milostivy...

sewie

sampon , a uz som si myslela ze jak dobre a mudro si napisal a potom si musel pridat ten posledny koment :DDDDDDDD hahaha. nevadi.

kkaffik-super ze si sem dal to video. myslim ze to skvele otvara oci! ten chlap je uzasny! a potom je tam este aj video s jeho manzelkou , ako rozprava co ju na nom zaujalo...ja len dufam ze pesimista nenapise nieco ako: ale henten je pekny v ksichte :)

genova

pesimista riadny chod do zahranicia nesed doma pri mamke ale chod zarezavat a uvidis tam sa ludia inac pozeraju na chudich atd.a podla toho co pises ty nemas ziadne zaluby hobby tvoje hobby je sediet doma abo lezat a mysliet bludy...

odpovedam

vies, pesimista, podla teba sme ti dali zle rady, ale nie, nedali. Lutujes sa namiesto toho, aby si siel napr. za psychologom, terapeutom. Pises tu o tom, ze to nie je o vyzarovani, ale o vzhlade. Myslim si, ze vacsina bab, co tu prispeli, mi potvrdi to, ze chlap moze byt aky chce krasny, ale ked je to hovado, tak nezajem.

Nie je to vobec o krase, ale o vyrovnanosti. Najprv musis mat rad seba, az potom ta mozu mat radi ostatni. potrebujes najst hodnotu v sebe, inak sa nevedome pred ostatnymi ponizujes a to je to, co je pre ostatnych nepritazlive. takze o krase to nie je. Aj krasny clovek moze trpiet nedostatkom sebaucty a, naopak, aj ludia mimo idealu konvencnej krasy vedia byt charizmaticki a pritazlivi.

Takze nevzdavaj sa a vyhladaj psychologa, ktory ti pomoze vidiet sa dostatocne hodnotne. Na druhych ludi sa nepozeraj, nevies, co maju za sebou. A na druhej strane, zeny nie su vsetko. Ty potrebujes viest plnohodnotny zivot sam za seba.

kafe

tak počúvaj brácho! Celý tvoj DOTERAJŠí život je dôkazom, že čo vyžaruješ, to dostávaš. A čomu veríš (tvoje presvedčenia o živote, to čo hovoríš, myšlienky čo sa ti točia v hlave) to všetko v svojom živote aj mááš! Sa pozri na tohoto chlapa: www.youtube.com
Teraz sa poriadne naser, a pokiaľ naozaj niečo chceš, tak začni niečo robiť! Nie hľadať prácu, ani babu, ani sa tváriť veselo, keď skutočne je ti nahovno... Začni meniť svoje presvedčenie o živote, začni ďakovať za malé veci, ktoré máš, nauč sa tešiť najprv z malých, nenápadných vecí.. do riti, ak to dokázal ten kripel, JA to chcem dokázať tiež. A ono sa to začne nabaľovať. Radosť začne rásť, pritiahneš si situácie, ľudí, prácu, ktorá ťa bude tešiť. Ale to najdôležitejšie je tvoje presvedčenie, viera, že si ujasníš ČO chceš a PREČO. Ak na svoj cieľ budeš myslieť s radosťou (ale naozaj, nie že sa hráš že máš radosť), dosiahneš to. Ako smutný pesimista, čo nemá rád sám seba, neváži si na sebe nič, neváži si nič čo má (a nie je toho málo) - si dosiahol hovno. Takže si si vyskúšal, akým spôsobom NIČ NEDOSIAHNEš. Ja ti hovorím, že sa zameraj na to čo chceš, nauč sa mať rád sám seba a vážiť si samého seba, nauč sa tešiť, robiť veci čo ťa bavia, napĺňajú, pohltia.. a ty sa konečne POHNEŠ. Radosť je vždy znakom, že ideš smerom k veciam, ktoré chceš. Zatiaľ ideš presne opačným smerom. Tak sa potom nediv, kde dôjdeš a čo od života dostaneš, ak frfľať neprestaneš. Ak to dokázal nejaký kripel, môžeš to dokázať aj ty.

Agnes998

Co tu furt tocis o vzhlade a peknej tvari, ta u muzov nie je velmi podstatna. Ok, je pravda ze pekni a vysoki chlapi maju viac moznosti a viac bab sa okolo nich toci, ale je kopa bab co maju ine hodnoty a o vzhlad im nejde. Mas tie ine hodnoty co baby hladaju? Ak im nemas vobec co ponuknut, tak sa nediv, ze ta ziadna nechce. Ty sa len vyzivas vo svojom lutovani a kazdy, kto sa ti snazi pomoct a poradit je u teba zly, len ten kto ta lutuje ze si najvacsi chudak na svete je dobry. Tak si zostan tym chudakom ked tak velmi chces, nemam pocit, ze so svojim stavom chces nieco robit.

Maoam

si zdravy? vies chodit? mas zdrave ruky? vidis? pocujes? vies hovorit? nikdy nevyslov uz viac vetu - mal som radsej zomriet pri porode....nechcel by si byt ani v pozicii mentalne ci inak postihnutych ludi alebo na vozickoch a Co.

ok, si nizsej postavy - a co? ja som videla uz tolko nizsich muzov s partnerkami.....len si este nenasiel tu spravnu pre seba

keby mali mat z tejto vysky komplexy a samovrazedne myslienky vsetci muzi nizsieho vzrastu oproti priemeru, tak by sa musela zabit polovica muzskych prislusnikov juzanskych statov, ak nie viac..

sewie

takze mas na vyber-bud zostanes aj nadalej pisimistom a budes frflat na cely svet aka je to nespravodlivost a to na beton ostanes sam. alebo zacnes verit ze nejaka spravodlivost v tom svete predsalen existuje a ze ti to raz musi vysjt, ked sa budes stale snazit co to da a naucis sa byt spokojny sam so sebou!

sewie

pesimista a kolko si sa snazil?!kolko ti ten akoze "optimizmus" vydrzal?
akoze ved ked nieco chcem tak sa nevzdam kym to nedosiahnem! a nie ze nevyslo a uz nevyjde!ano, niekto ma stastie a najde si frajera frajerku za 5 minut a niekomu to naopak trva roky...to vsak neznamena ze to neprijde! a je to o vnutornom vyzarovani a spravani! samozrejme ze ked je niekto krasny tk sa nanho bude viac zenskych pozerat ALE! je rozdiel ci sa za nim obzru alebo ci s nim vydrzia nejake dobu! zeny so skutocnymi hodnotami nevydrzia pri krasnom a blbom s otrasnou povahou! ja som sa pacila vselijakym krasavcom ale ked som zistila ze su namysleni alebo hlupi, tak som si povedala ze nie!co s takym chlapom co je pekny a v hlave nic? dat si ho vitriny ?! pripadne do postele?...si zatrpknuty a vidis vsetko cierno, nasrany na cely svet...ini maju len ty nie...ale prosim ta! ako ti tu uz vela ludi napisalo, nauc sa byt spokojny sam so sebou,sustred sa na hladanie prace, na konicky, sport a ked budes dusevne vyrovnany najdes aj tu spravnu polovicku. Moja kamaratka-velka kocka, zacal ju balit taky nizky, chuducky a ona ho najskor nechcela-len ako kamarata, chalan sa nevzdal a one ked ho spoznala zistila ze je sarmantny, mudry, vtipny. predtym mala krasavca ktory ju dusil a rozisla sa s nim...a teraz ma tohto "noveho" a su ZASNUBENI a kamoska ziari stastnim ako nikdy predtym! a dalsia moja kamaratka detto. tiez chalan-baculko, odstavajuce uska, uz mu aj trochu rednu vlasy, ale je to uzasny clovek a moja kamoska vysoka stihla modrooka nevie z neho oci spustit a to ju balia vselijaki "frajeri".

Don__KAVAROS

Tak k tebe pesimista :
Riaditeľ v našej fabrike mal 160 cm a robil najväčšieho ! Pod ním bolo vyše 150 ľudí . Keď som začal s tvojou výškou tak vieš koľko je priemerná výška dievčat na slovensku ? 164 to je predsa tvoja výška no nie ?
Ja mám 174 a kámo poviem ti tolko báb mám okolo seba vysokých ako ja alebo vyšších odo mňa a vieš čo ? nevadí im to ! vobec sa na to nepozarú !
Na toto sa nehladí ti garantujem :)
Ďalej prichádzam k bodu ktorí o tom rozhoduje , uvedom si že ženu nikdy nespraviš šťastnou pokiaľ ti sám nebudeš šťasný. Chýba ti sebavedomie. Predstav si že stretneš ženu ktorá by mala sebavedomie ako máš teraz ty ? pritahovala by ta ?
hmmm asi nie .. Preto sa začni pozerať optimisticky na svet nájdi si zálubu z RADOSTI sa jej venuj a potom si skús nájst kamarátky a priatelky tak že nič negatívne ta pri nich nebude sprevádzať . Veľa šťastia !