Stres, sladkosti, priberanie

Príspevok v téme: Stres, sladkosti, priberanie
Julienee

Prosim Vas o radu alebo podporu.. mam pred sebou narocne skusky (VS) a uz len tyzden na pripravu. no a potrebujem byt psychicky v pohode, sustredena. avsak riesim to tak ze stale jem, a jem velmi vela sladkeho.. dnes som mala na ranajky jogurt s vlockami a na obed masko trosicku ryze (fakt malo) a zeleninovy salat... ale jasne ze to na mna zas prislo a hned doboska a k tomu tie polomacane piskoty.. ako teraz som ukojena (to je na tom to zle) ale na druhej strane mam nervy, bo som uz pribrala skoro 3 kg (mala som bulimicke dni - stresy). jednoducho neviem ako si to rozvrhnut aby som sa nenacapala ze zas pridem do domacej skrinky a ukojujem sa sladkostami a len nervy z toho mam a tak som v zacarovanom kruhu - ukludnim sa chvilkovo jedlom a potom som este viac vytocena a vystresovana. pprosim o radu. ja viem ze teraz mam prioritu byt uspesna ake nechcem sa dalej zamyslat nad tym co som zjedla a mam ten obrovsky pocit nepohody. pomozte prosim ako sa ovladnut a ako si to rozvrhnut.. najma ti co mate skusenosti so zdolavanim stresu..

lenustek123

ahoj :) pripominas mi seba pred rokom, ked som mala statnice.. mesiac pred som do seba nemohla nic dostat, tak som schudla naraz, co som bola aj celkom rada :) no asi 10 dni pred som zacala nervozitu zajedat sladkostami, a to som vkuse mala neco v ustach.. vzdy som si sla rano nakupit blbosti, a potom som to jedla jedno za druhym a pritom som sa ucila, a potom znova do obchodu a znova doplna, az mi bolo zle... po asi troch dnoch som si povedala, ze takto pokracovat nemozem, lebo asi skoncim z pokazenym zaludkom s tolkeho jedla.. a teraz neviem ci je dobry napad, ze ti to tu pisem, ale tak ja sprosta som zacala fajcit.. a skoncil sa aj moj boj s prejedanim, namiesto sladkosti som fajcila jednu za druhou, a som si povedala, ze po statniciach prestanem... no rit palovu, fajcila som dalej este rok :D az teraz som prestala, a som rada.... urcite nezacinaj fajcit!! skus si radsej predtym ako sa pojdes ucit zabehat, budes mat okysliceny mozog, endorfiny v tele, nebudes taka nervozna.. a ked pride chut na sladke, radsej sa predzasob ovocim, a zobkaj si ovocie, alebo si kup mensie zlo, napr horku cokoladu, alebo tie polomacane polystyrenove chlebiky.. pripadne caj s medom :) vsetko je aj tak v hlave, a v tvojich myslienkach, treba sa naprogramovat, ze nepotrebujes sladkosti k tomu aby si nebola nervozna.. :) drzim palce