Trapim sa lebo som skareda

odpovedám...

Zmeň účes a posilňuj svoje telo :)
A s tých báb čo ti hovoria že si tučná a nebavia sa s tebou atď ... Sú trápne,stále si spomeň nato že si silná a takéto rečičky ani nepočúvaj.
Moja sestra bola tiež pri tele keď chodila ešte do školy a každý sa jej posmieval,nechceli sa s ňou baviť a šikanovali ju. A teraz tie ostatné baby tu trčia na Slovensku na VPP bez priateľa a moja sestra je v zahraničí,pracuje a má vážny vzťah. Takže na výzore podľa mňa vôbec nezáleží,všetky ženy sú krásne. ;)

Tak ako sa hovorí "hlavu hore princezná,padá ti korunka.! ;)

kaktuskaja

môžem sa spýtať koľko máš rokov ? ....ako samozrejme aj výzor robí veľa,dodáva človeku sebavedomie, ale v živote sú oveľa dôležitejšie hodnoty...čo takto zdravie ?

pozri ja ked som mala 16rokov, tiež som bola trosku pri sebe,pretože som mala ťažku skola,stale som sedela a ucila sa a mala som malo pohybu, prisla som siskareda, nemala som peniaze na to aby som si kupovala na seba veci, ktoré by mi vylepsili tvar aj postavu....ale to su vsetko veci ktore mozes zmenit, ked si nasetris nejakou brigadou mozes si kupit pekne malovacky, ist ku kadernicke....schudnut (aj v tvari) mozes tak ze si najdes fyzicku aktivitu, ktora ta bavi, možeš začať behavat napríklad (a pri pohybe sa vyplavuju aj hormony stastia)....hlavne sa netrap vecami, ktore nemaju cenu, lebo ta to znici

Flaarik

Zase zbytocnost ta trapi, mozem vyzerat neviem jak dobre byt slusnak, nepit nefajcit a nezadany budem stale lebo som neni ozran a to neni coolove pre vas dievcata tak budem zrejme panic furt. Tak sa tym trapis zbytocne

Nikolaus

Ahoj :)
Koľko máš rokov? Ak si v puberte, tvár sa ti ešte zmení, a možno by to chcelo len vhodnejší účes. Ja mám priateľku, ktorá je trochu pri sebe a zvykli sa jej posmievať, že je tučná. Blbosť, podľa mňa je to to najkrajšie dievča na Zemi. Každému sa páči niečo iné, treba si len veriť! Ak sú tie "pekné" baby namyslené, asi nestoja za to, aby si sa s nimi bavila, že? :) Ako chlapec ti môžem povedať, že hoci výzor je dôležitý, povaha je ešte dôležitejšia. Čo z toho, že niekto je pekný, keď má nos v oblohe? Ako už bolo spomenuté, všetky ženy sú krásne, hlavu hore!

Radus2142

Nechcem byť zlá ale tak toto niesu skoro vôbec problémy máš tučnú tvar ? možno si trošku pri sebe a tú tučnú tvar ti robia tie krátke vlasy nechaj si ich narásť kúp príčesky a vybavené...každá žena je krásna ! Na také sa vyser také kamarátky nepotrebuješ ! Ty sa pozeraj nato aký je človek z vnútra nie z vonka ! Lebo krásna namyslená baba ( čo si o sebe namýšľa)ti možno až tak nepomôže ako nejaká ktorej nejde len o to aby o nej hovorili že je sexi.....