Traviace tazkosti

Príspevok v téme: Traviace tazkosti
anonym 22

zdravim mam dlhotrvajuce traviace tazkosti... bol som na gastro, diagnoza lipomatoza pankreasu a lahke difuzne poskodenie pecene, zapal zaludka.... predpisal mi pankreaticku dietu, hylak, nolpazu a pangrol... lenze po uziti pangrolu mi zacalo byt este horsie.. som dostal vysoku horucku 38,5 a bolesti sa oproti predoslym vyrazne zvysili, su v strede a vystreluju pod obe rebra a ci do chrbta... este by som sa spomenul, mam pocetne potravinove intolerancie, ale aj ked dodrziavam dietu, nic nepomaha, gastroenterolog vsak na tie intolerancie vobec nereagoval... dalej mi bola zistena pred casom kombinovana hyperlipidemia, co ma urcite suvis s tym tukom v spominanych organoch... chystam zavolat na gastro, ze stav sa mi zhorsil, ale naozaj nechapem tomu, ze preco po obycajnych enzymoch... vie niekto poradit?

kikarika1

všeobecne som myslela, že či ti zisťovali krvný obraz, veď predsa ak sa niekto necíti dobre a jeho zdravotný stav sa mu zhoršuje, tak ako prvé mu lekár vezme krv...(teda aspoň by mal)
ja by som na tvojom mieste išla k lekárovi a dožadovala sa odobratia krvi, moču a pod., nech ti spravia základné vyšetrenie - v krvnom obraze je mnoho hodnôt, ktoré môžu poukazovať na nejaký zápal, alebo ochorenie...držím ti palce, nech je všetko ok!

anonym 22

tento lekar mi ani nebral krv... teda neviem momentalne, ake mam trebars pecenove testy, ak narazas na to... uz som si zvykol, ze si vsetko zistovat a kontrolovat musim sam...

anonym 22

zdravim, pisem po case... bol som na gastro, lekar mi predpisal iba kreon a lieky proti potravinovej alergii...tu zvacsenu pecen bagatelizuje, pri otazke o kombinovaj hyperlipidemii povedal, ze len sa liekmi zatazi pecen... este by som dodal, ze mam aj silne stuhnute svaly, caste zasklby, niekedy az krce...a dost som schudol prave zo svalov.. rozmyslam nad alternativou na ocistu pecene, alebo nejake znovoobnovenie jej funkcie... nejake rady?

salamanka

A nad zmenou liecebnych postupov si neuvazoval? Taka alternativna medicina?Vela ludom,ked uz im klasicka nepomohla, prave tato alternativa zabrala. Mne a rodine teda isto. Ja mam dobre skusenosti s jednym centrom bioregulacnej mediciny. Jedno je v KE a jedno v BA,ale chodia a robia vysetrenia aj po inych mestach SR.Len je to na objednavky. skus kuknut ich stranku:
www.zdraviepodkontrolou.sk .Tam ti urobia take specialne vysetrenie ce-leho organizmu, to stoji 15€ a na zaklade toho ti vyskladaju liecbu, ale lieky su na prirodnej baze, ziadna chemia.

1_Kika

A Pangrol sa ešte používa? Ak dobre viem, tak u nás už nie je registrovaný?! Pri poruchách pankreasu by som bola opatrná s užívaním enzýmov.