Avon alebo Oriflame?

srnka222

nedam dopustit na avon kozmetiku (nie som avonlady). mam aj vyrobky inych znaciek, ale 80% mam z avonu a neviem si vynachvalit. co sa tyka nazoru, ze ruze su v avone drahe za 300sk, teda 10€,tak to je somarina - velakrat su v akcii za 5€ a to je podla mna dobra cena. super su ruze ultra color rich. nemam co dodat. avon je naj :) PRE MNA

kaktuska

Tiez avon je rozsirenejsi a maju mne velmi vyhovujucu kozmetiku, vlastne skoro vsetku kozmetiku co pouzivam mam z avonu

majuska_

avon. proste z neho najcastejsie objednavam a zatial som bola spokojna. z oriflamu som mala raz blbu spiralu a nebola som spokojna. ale tiez sa mi paci kozmetika znacky ruby rose

bibianna

no nemyslim ze najkvalitnejste makeupi su oriflame. podla mna je to bordel. tak ako riasenky aj avon aj oriflame mam vyskusany a je to najhorsie co som kedy mala SKORO vsetko maju na licenie o nicom.su o mnoho lepsie znacky.ale napr. sprchace,sampony prip. tel. mlieka sa daju-pekne vone za priatelne ceny.a ze ci je nieco lepsie je blbost porovnavat lebo od kazdeho vyrobcu je dobre nieco ine.a co sa oplati robit viac?no v oriflame pokial viem tak treba platit dopravne nie?v avone nie nad 20e.ale avon ma mensiu zlavu pri urcitej sume.

VeronikaB.

Chcete sa stať kozmetickou poradkyňou Oriflame alebo máte záujem iba o nákup kozmetiky so zľavou?

Zaregistrovať sa môžete tu: www.orinet.webnode.sk

kimono71

PREMNA JEDNOZNACNE ORIFLAME JE LEPSI A LACNEJSI NAPRIKLAD MOJE OBLUBENE VYROBKY SU ROZNE RUZE KTORE SU KVALITNE A LACNE V AVONE MAJU RUZE AZ ZA 300 SK ALE V ORIFLAME MAJU NIEKEDY RUZE ZA 30SK PRAVDA ZE SU KVALITNE TO PISEM Z VLASTNEJ SKUSENOSTI LEPSIE SA NA ORIFLAME AJ ZAROBI ZISKAVATE ROZNE DARCEKY A JE TO VYHODNEJSIE VERTE MI NAJKVALITNEJSIE SU MAKE-UPI VERTE MI MAM IICH VYSKUSANE