Kam cez leto na dovolenku???????

agina

Tak sardiniu by som brala aj ja.My ideme cez Hydrotour a ten teda robi dost drahe zajazdy, vacsinou ide o hotely 4 a 5 hviezdickove, nic pre normalnych ludi.Vraj Firo tour robi dobre zajazdy aj poznavacky a za dobru cenu, tak buduci rok pouvazujeme...

veronika

ahojte:) mne sa velmi pacilo v tunisku, konkretne v sousse, dala som si aj dvojdenny vylet po krajine ako horske oazy, spoznat berberske obyvatelstvo, saharu....atd ..no parada plus krasne more :) odporucam:) ale mojim snom je egypt, rada by som videla kahiru, aj muzeum a pyramidy a este madeira, som si uz zacala planovat dovolenku ale odhovorili ma, z eje tam moc studene more :(resp ocean, bol uz niekto z vas na madeire?? ako sa mu tam pacilo? aky teply bol ocean??a este mojim velkym snom je sardinia, len je straaaaaaaaaaaaaasne draha, boli ste tam uz niekto tak, ze ste si nejak zohnali ubytovanie v nejkaom penzione(nie hoteli!!) a kolko vas vysla doprava tam???a celkovo pobyt?? velmi by som chcela ist na sardiniu...poradte,prosim, ako by ma co bajlacnejsie vysla dovolenka na sardini? je to moj velky sen:) okrem ny...samozrejme:)tam chcem ale poobzerat mrakodrapy a obchody a mentalitu tak roznorodeho big apple :)

agina

Ja som v Chorvatsku nikdy nebola, ale rada by som sa tam isla pozriet, velmi mi ospevovali Brelu, alebo Tucepi.Ja uz som bola v Taliansku, Spanielsku, na Krete, teraz ten Egypt.Chcem este vidiet Turecko aj Chorvatsko.

silvias

Ja by som chcela ísť tento rok na dovolenku s mojími rodičmi a mojím priateľom do Chorvatska na Ostrov Krk!!