Myslela som že som už v pohode

Príspevok v téme: Myslela som že som už v pohode
zuzanka_

Ahojte, potrebujem pomôcť. Pracujem vo firme s mojím bývalým s ktorím už nie sme rok. Stretávame sa každý deň /vo firme/, aj keď treba tak sa rozprávame ale len o firemných záležitostiach. Nechal ma on, dôvod mi ani doteraz nepovedal len prestal za mnou chodiť a neskôr už aj ozývať sa.. dosť som sa kvôli nemu trápila a nevedela som na neho zabudnúť.. ale postupom času sa mi to podarilo,, teda aspoň som si to myslela.. počula som že sa stretáva s jednou babou ktorú poznám z vedľajšej dediny a aj som ich videla par x spolu keď išli autom.. mám pocit že nežiarlim na neho a tu babu, ale mám niekedy také zle fázy že by som najračej za ním išla a opýtala sa ho prečo ma už neľúbi a prečo mi nepovedal ani dôvod rozchodu.. občas keď na neho myslím tak mi je doplaču a smutno za tým čo sme spolu prežili.. čo mám robiť?? viem že najlepšie by bolo zmeniť robotu aby som ho nestretávala, ale nemám kam ísť.. už som si kukala aj prac. pozícii ale nič som nenašla.. a moja práca je super, ak by som nemusela tak by som ju nechcela zmeniť.. a ešte chcem dodať že som dávnejšie skúšala s ním rozhovor o našom vzťahu ale on sa na tú tému nechcel baviť.. prosím poradte mi niekto. ďakujem

PrezývkaLove

toto je jednoduche, rozisiel sa s tebou, aby ta prenechal lepsiemu muzovi.
rozbity tovar treba vyhodit, mame konzumnu spolocnost, srat na neho.
budes si zit daleko lepsie.
Dovod preco sa rozisiel ti ho aj tak nevrati. A ani ho spat nechci ;)

lilyiankaa

teba asi najviac trápi to, že nevieš, prečo sa s tebou rozišiel, možno ak by ti ten dôvod povedal, nemala by si s ním potom problém .. mala by si to v hlave vyriešené, mohla urobiť za touto fázou života čiaru a ísť ďalej ..teraz sa stále zaoberáš tým, prečo to urobil a prečo si mu nestála ani za to, aby ti povedal dôvod rozchodu .. lebo je divné, len nechodiť a zrazu sa len neozývať ..