Čo si všimnete ako prvé?

laurora

Hovoris, ze sa ti nepacia tie sladunke priteplnene typy ale ten Louis je totalne taky slizky a pritepleny. Aspon z tyh fotiek, je nesympaticky, necharizmaticky na prvy pohlad, to sa fakt cudujem ze fakt moze niekomu pacit. Ale ten druhy fakt kebyze nema bradu je ok :) Tam vidim aj tu spomimanu charizmu a sympatie a zaujimave crty...

carpe diem

a co sa tyka ucesov, tak to mi je lautr jedno, lebo vlasy sa daju ostrihat, dorast, mne nezalezi na nejakom konkretnom ucese u chlapa, mne sa lubi ked je niekto osobnost, to je sexi, aj keby mal vreco na sebe

carpe diem

ze hnusaci :D no ja mam mensinovy vkus, to je pravda. a ide tu o charizmu ako som spominala, treba ich vidiet v pohybe, vo filme, pocut a vidiet spievat, a je to tisic a jedno, hlasy, emocie... pre mna su zas nepekni typci typu ronaldo, dicaprio a vsetci ti finalisti/vitazi muz roka a spol, ved to su taki slizki zenochlapi, brr, nechapem jak pre niekoho mozu byt sexymbol

raz som "bola" do jedneho profesora, co ma ucil a kazdemu sa zdal taky az nepekny, ale mal take kuzlo a super ruky, sexi mozog :D a stale mi daval acka a tak, lebo aj ja som sa mu lubila :D ale ved ja som aj bola z toho predmetu dobra, to zas prr ;)

inak mne sa tiez ta Sullyho brada nepaci, aj by som mu to oholila keby som s nim daco mala :D ale ma uplne uzasne oci a vyraz tvare a spieva paradne, a mne tie ich tvare praveze pridu krasne, prave preto, ze nie su dievcensky dokonale, co ani chlapska tvar nema byt, ale ostro rezana brada, licne kosti, divoke nosy, to je pre mna pritazlive a nie tie sladunke priteplene typy, co keby si nechali dlhe vlasy a dali si saty, poviez ze to je zena

Sejla

No tak ten prvý od carpediem, ten Louis sa mi páči tiež. Ale ten druhý, spevák z Godsmacku vôbec nie, popravde bol pre mňa pritazlivejší kým som nevedela ako vyzerá.

0vecka

jj ma to vzdy prekvapi ze fakt nejaky typek o ktoreho by podla mna ziadna ani bicykel neoprela a potom sa dozviem ze je pekny...

eurovka

ako naozaj carpediem ti vyzeraju strasne skaredo. Jak jeden i druhy. Nepekne tvare, nepekna ucesy. Des. Absolutne nevkusne vyzerajuci muzi. Vtipkujes nie? Neverim ze taki hnusaci sa ti pacia.

Erikk

carpe diem ty máš teda hovadsky zly vkus. Akože ja keby som takto vyzeral tak ešte teraz jak vyzerám je o.k. v porovnaní s tými dvoma. A to som si myslel že vyzerám škaredo.

carpe diem

ked tak povrchne, taaak: na muzoch si vsimam ako prve postavu, cim vyssi tym lepsie, ci ma siroke plecia, nemusim nabuchancov, take primerane zdrave svaly ale moze byt aj chudy az slachovity

a tvar, tak tam si jednoznacne vsimam oci a obocie, cim vyraznejsie tym lepsie, ale zas nie breznev. este sa mi velmi paci aj jemne strnisko, nie uplne zarasteny, ale niekomu to naramne pristane aj s hustou bradou, takze to je individualne. vlasy, to je asi jedno, niekto vyzera najlepsie s dredmi, niekto na jezka

asi najviac ma zaujmu vyrazne oci s nejakym vyrazom a charizma, to je potom uplne jedno farba/tvary, ale charizmu neviem popisat, to pozriem a vidim :D
ale ze vobec sa mi nepacia prvoplanovi krasavci typu christiano ronaldo, ti mi pridu slizki, zozensteni a asexualni, toto je pre mna asi najsexi chlap na svete (okrem toho mojho:D ) www.google.sk