Nenormálne podráždenie nôh a problémy s holením

Príspevok v téme: Nenormálne podráždenie nôh a problémy s holením
Anezka

Ahojte, mám obrovský problém s podráždením na nohách či pred holením, alebo po holení, stále ich mám veľmi podráždené, chĺpky mi zarastajú a nemôžem si ani len náhodou obliecť krátke nohavice :( už som skúsila aj depilátor, aj všeljaké peny a krémy, novú žiletku hocičo a nič nepomáha :( som zúfalá lebo je leto a stále musím chodiť v dlhých nohaviciach lebo to vyzerá strašne :( a to už ani nehovorím o podráždení v oblasti bikín :( naozaj neviem čo s tým mám robiť, a laser neprichádza ešte do úvahy :(

Anezka

nie nie to som ešte neskusala ale myslím že tam je nevyhodou to že musím čakat kym chlpky narastu nie ? .. alebo sa daju odstranovat aj take kratucke ? .. ak ano tak by som to skusila ved co ine mi ostáva :-/ ešte by som chcela vyskusat aj cukrovu pastu ale to sa trosku bojim ... sama doma takto experimentovat :-/

daniellka26

skúšala si aj tie gély veet do sprchy? Nanesieš na nohy, necháš pár minút pôsobiť a zotrieš takou "lyžicou", čo je vo vnútri, chĺpky nezarastajú, pretože to zničí chĺpok len na povrchu a nohy nie sú vôbec podráždené, tiež nemôžem žiletky, ani epilátor, mám strašne citlivú pokožku potom...