Som homosexualna?

Príspevok v téme: Som homosexualna?
ludskedohody

Dobrý den.Mam 16 rokov este som panna (viem takže by som sa tým nemala zaoberat) ale..ja mam proste...fakt pocit,že som homosexualna.Proste vyzorovo sa mi viac páčia baby..nie ,že by má vzrusovali alebo tak...A ďalšia vec...vždy ked už s chalanom má niečo byť..nejaký vztah alebo podobne,vždy má niečo odradí a zhnusi sa mi až.Aj ked sa bozkavam s chalanom nič mi to nerobí proste cítim sa ako niečo..nejaka bábka sa tam len sa bozkava bez duše..S babou si sexuálne veci aj viem predstaviť a tá predstava sa mi nehnusi..no s chalanom si to tiež viem predstaviť.Poradíte mi co mam robiť?? Z toho pocitu sa idem zblázniť..mam prist o panenstvo nech viem na čom som??

PoeticElen

ahoj, podla mna si este stale len vo vyvoji a nemusis to este nejako riesit a to ze si panna je uplne v pohode ved mas este len 16..je to super, na vsetko mas este cas..maj sa najma rada taka aka si a tes sa zo zivota a neries sa tolko, venuj sa zaujmom a tak a ostatne pride samo a upravi sa :) nemusis riesist vsleiake sprostoti co sa neikde pisu ci hovoria, su to kecy..never vsetkemu

Magy

V 16 rokoch sa mnohí stále len hľadajú, nielen čo sa týka zmyslu a smerovania v živote, ale aj sexuálnej orientácie. Momentálne to príliš seriózne nerieš. Ak budeš lesba (to je označenie sexuálnej orientácie, nie nadávka), tak budeš. A čo? Svet sa neprestane krútiť ani tvoja mama ťa neprestane ľúbiť (pokiaľ je normálna). Kopec žien sú lesby a dokonca mediálne známe a dokážu sa s tým vyrovnať. Hlavne sa nenúť do ničoho v snahe čím skôr vedieť, ako na tom si. Času dosť...

Lilith888

Keď som ja mala 16 rokov, tiež som ešte nevedela poriadne kto som, ani čo chcem. Nerieš sa toľko, rieš veci, o ktorých si si na 100% istá. Láska podľa mňa je veľmi komplikoná záležitosť na 16 ročné dievča. Si nezrelá na lásku a preto by som sexualitu neriešila ešte a hlavne nie sex bez lásky, lebo keď spoznáš neskôr, čo je to láska, môžeš to ľutovať.