........................jednostranne zamerana dieta

Príspevok v téme: ........................jednostranne zamerana dieta
uplne zufala

Citala som, ze ked jete cely tyzden iba zemiaky, alebo povedzme cestoviny, alebo kapustovu polievku, alebo dokonca cokoladu a nic ine, tak sa da celkom slusne schudnut, len clovek musi aspon v tabletkach doplnat vitaminy, o ktore prichadza neprijimanim inej stravy. Uma Thurman schudla na takejto cokoladovej diete po porode kopec kil do podoby v akej sme ju videli v Kill Bill. Ja zajtra idem nahodit tyzdnovu spolocnost zemiakov a po tyzdni si dam sedem dni s cestovinami...to su totiz potraviny, ktore sa mi uplne neznechutia po par dnoch. Vas nazor

kiri

Nebolo to dobre na nic, vobec som neschudla, ale ani nepribrala. Kupila som si Reductil, beriem ho treti den, zatial sa zda, ze funguje a stravujem sa podla zasad 90 dnovej diety.

evul

Ako vela ostatnych-ver tomu,ze TRVALO schudnes len po prechode na zdravu stravu. Pozri si to napr.tu - www.chudnutie-ako.sk. Ja som tak dala dole zatial 7-8 kg, a su tam ludia, ktorym sa podarilo zhodit aj 40 kg nadvahu. Jest cely tyzden to iste je blbost, podstatne je mat mensi prijem ako vydaj, a dodat telu vsetky ziviny.

RNG

Ovsenne vlocky su dnes jeden z malam prirodzenych zdrolov-cele zrno,bez vyrabovania klickov, otrub a celulozy. Travia sa postupne(nizky glycemicky index) takze davaju dlhodobo energiu, nie ako cukor a jemne skroboviny.
Ja k tomu odporucam 1-2 lyzice cerstvo mleteho(mlyncek na kavu)lanoveho semena(omega 3 oleje, lignany a rozpustna celuloza na crevnu funkciu)pripadne lyzicku medu a trochu mlieka.

alic

uplne zufala,PROSIM TA zabudni na to ,ze budes jest tyzden jednu potravinu.Uz len ta myslienka,ze musis nieco dodrzat navodi stres.A to poriadny.U mna nefunguje ani to,ze jest do obeda len to ovocie,ze tak sa dobre chudne.Do obeda som hladna,potom zacnem skusat nieco jest,ovocie len nestaci:Treba mat kvalitne ranajky.Ale urcite nie slaninu s vajcom alebo nieco podobne.Dr.Igor Bukovsky tvrdi,"ak si rano zapnete ,prvy gombik na koseli zle ,uz cele je to potom zle.Takze treba si dat ranajky,mne osobne chuti vlockovy kokteil s mliekom trochu skorica,med.Pomaha to pri chuti na sladke.Ked nejes ovsene vlocky,telu chybaju nejake latky,ktore sa staraju ,aby Ti dobre pracoval metabolizmus.500kJ usetri,a denne vyhod zo seba 1000kj.Na to ,aby si jedla LEN jednu potravinu ZABUDNI:Ked to nedodrzis,budes sa len obvinovat ,ze nemas pevnu volu.To je uplna hlupost.Ja mam pevnu volu,ale toto radsej neskusam:Ja som pocula ,ze aj slahackova dieta cely tyzden funguje,ale ta reporterka ,co ju skusala ,hovorila ,ze vysledok je hrozny.Ved ako sa aj telo moze citit,ked nema ziadne ovocie,zeleninu.Ved my potrebujeme jest potraviny pre stastie,ktore nam zarucia dobru naladu.A pravidelne si ich doplnat.Ved to je pre telo stres.A ked ides okolo zrkadla ,radsej sa na seba usmej,aka si pekna.Ved ak niekto aj ma kila navyse neznamena ,ze nie je pekny.Ved schudnes,ale nie hned,ale ak budes jest spravne potraviny zacnes sa dobre citit,aj vtedy,ked este nebudes mat tu svoju vysnivanu vahu.A o to ide.

kosa

CHCETE SCHUDNUT?,
nuz priatelja, kotri ste pripraveni na to, najprv sa pekne pomodlime, pardon pohovorme o tom ako priberaju KURCATA...na farme( ale nielen).
tieto chudence(kurence) su umelo prikrmovane teraz uz ani ja neviem cim VSETKYM, ale jedno vedia vsetci ze tam sypu aj latky kotre ''POMAHAJU'' kurencam pribrat za necelych 6 tyznov tak ze ani mudra priroda to lepsie neurobi za 6..mesiacov.

Takze jedna dobra rada je.. skuste konzumovat menej MESA, a meso vyrobkov.
v mene nasho redakcneho kolektivu prajeme vsetkyym :
ZDRAVU CHUT!
a nezabudnite si precitat temu''PRAVDA O RAKOVINE-VITAMIN B 17''.
dakujeme za pozornost.

kiri

Nefunguje to. Myslela som, ze sa mi zemiaky sprotivia, ale namiesto toho mi vydatne chutili cely tyzden, tlacila som sa nimi len take fukoty a neschudla som nic. Boze, preco mam taku dieru v bruchu, ktora sa neda nijakym mnozstvom jedla zapchat