Mám 20 a nemám bradavky

karolinka122

pri dojceni ak budes mat dieta mozes pouzivat dojciace klobuciky, aspon ti nebudu hrozit rozpraskane bradavky .

karolinka122

na druhej strane si povedz, ze tvoje prsia vyzeraju krajsie, ako tie co maju namiesto bradaviek doslova dudle a velke dvorce, to je podla mna nepekne, ale hlavne je, aby si mala prsia zdrave, nik tvoje bradavky nevidi len partner a ten ta bude mat rovnako rad ako keby si mala idealne.. Vzdy si mozes dat tie bradavky po detoch spravit, ak by ta to trapilo. Bud rada, ze mas aspon prsia, niektore zeny na hrudi nemaju vobec nic...

1Martinka

Ahoj,
ja som na tom úplne podobne. Je to vrodená chyba a vlastne ich ani nemám, ale tam namiesto bradaviek mám len dierku akoby boli vtiahnuté do vnútra. Ja som ich tiež nikdy ani nemala a podľa môjho dr. je to o.k., akurát budem mať problém s dojčením.

Verrum

napr. keď ich máš od 10 rokov a stále ich máš raké isté tak to je normálne... ak by sa ty vtiahli napr. v 17 a už 3 roky ich máš stále rovnaké mala by si ísť k lekárke. alebo nájdi na internete,pred chvíľou som to tiež čítala:)D