Hladam..

Príspevok v téme: Hladam..
som singl

Prajem pekny den, hladam si kamarata a mozno casom aj nieco viac z okresu Sk alebo Bj. Mal by si byt slobodny, nezadany, a pokial mozno bezdetny, vo veku od 30 do 37 rokov, stihlej postavy, s vyskou do 180 cm, sympaticky v tvari, bez dioptrii(sorry, ale takych nemusim), primerane dbajuci o svoj vzhlad, vratane chrupu :), nefajciar, nealkoholik(mozes pit akykolvek mok s rozumom), sportovo zalozeny, neveriaci-veriaci, je to jedno, ale nie nabozensky fanatik ci velky puritan, so SŠ alebo VŠ vzdelanim, moze byt aj uciliste, ale s maturitou, bez zavaznych zdrav. ochoreni/diabetes, epilepsia a pod.), bez psychickych ochoreni, povolena je obcasna depresia, ktorou trpi raz za cas asi kazdy zijuci clovek :)
Mal by si mat pozitivny vztah k prirode, turistike, sportu, zmysel pre spontanny humor, nadanie riesit problemy s nadhladom, primerane komunikativny(nie prilis ukecany, ale ani nie mlkvy ako ryba).
Je mi jedno aky styl hudby pocuvas, okrem ludoviek(nemam ich rada), ak tym neobtazujes svoje okolie :D, tiez mi je jedno aky zaner filmov a knih mas rad. To je tvoja osobna vec :)
Ak sa tu najde taky chlapik, ktory sa v tomto nasiel tak nech sa mi ozve na moj mail:
hladamkamosa@centrum.sk
dakujem za pozornost, a ak som niekoho pobavila, tak nemate zaco :)

Sejla

Doubledog ale veď to je tiež len predsudok. Že ženy sú také a onaké a bez výnimky sa im nedá veriť to, čo hovoria.

doubledog

sejla
myslim, ze ludom to vadi preto, ze trochu uz zeny poznaju.
a vedia, ze zena skoro vzdy urobi nieco ine, ako si mysli :)

takze mozno skonci s arogantnym hajzlom ci nejakym skulavym luzrom, v lepsom pripade lenivym spevakom ludoviek, ktory si rad vypije a ma len zakladnu skolu.

Sejla

Práve to že to napísala otvorene, môže byť niekomu sympatické a niekomu nie. Ako vidím, mnohým stále vadí priama reč a to, že holka vie čo chce a ešte sa odváži mať "toľko" požiadaviek. Ľudia plní predsudkov, ktorým je pohodlné čítať len to, načo sú zvyknutí a myslia si, že žena má držať hubu a krok, si týmto pekne odfiltrovala. Napíše jej asi len chlap, ktorý má holt dosť sebavedomia.
Niektorá iná by napísala v skratke, že len hľadá niekoho, kto ju bude mať rád a potom by jej na každom začali vadiť úplné hlúposti, by možno nebola takým tŕňom v oku. Ale povedzme si pravdu, každý má nejaké požiadavky na budúceho partnera a mnohí oveľa prísnejšie. Iba sa to bojí povedať na rovinu. Dá sa na to pozerať aj z tejto stránky.

wreck

Dilin0, naopak, napisala to dobre. asi by sa jej nepacilo, ak by po vyprchani prvotneho opojenia zistila, ze sa s nim nemoze na urovni porozpravat, lebo jej mily na to jednoducho intelektualne nema. dnes to uz sice plati menej, ale stale je ss/vs vcelku dobry ukazovatel intelektualnych kvalit cloveka. nie stopercentny, ale da sa z neho vychadzat. neviem si velmi predstavit vztah inzinerky, pripadne dokonca s phd, a niekoho, kto len s vypatim najvacsich sil dokoncil deviatu triedu.

rovnako fajcenie a pitky. fajciar smrdi. bodka. smrdi tak, ze pocas dna sa neda vydrzat blizko vedla neho. ked si len predstavim, v obratenej verzii, ze diovka pride a chce mi dat pusu este kym sa jej dymi z papulky... no hnus nechutny najvacsi a vobec sa nedivim, ze tuto diovka hlada niekoho, kto nesmrdi. chlast - to iste. preco by hladala niekoho takeho, ak ju samotnu napriklad natahuje uz len zo smradu z vina alebo piva? obluba chlastu u partnera teda rozhodne nie je NIC co by do vztahu diovka potrebovala.

tym ze to vsetko takto pekne rozpisala, si sice zuzila moznost vyberu, lebo uvedene, samozrejme, NEZNAMENA, ze fajciari a chlastaci su zasadne zli, nepouzitelni ludia, ale zamerala sa na cielovu skupinu, v ktorej ma vyssiu pravdepodobnost najst partnera, ktory by jej vyhovoval.

ano, casom asi bude musiet z poziadaviek ubrat. ale prave z tychto troch (intelekt, fajcenie, chlast) by podla mna nemala spustit nikdy.

Dilin0

ani nejde ze je narocna ale napisala to tak hlupo a otvorene.su to zakladne poziadavky jasne ale napr ta vysoka skola alebo stredna s maturitou..ty kokos koho kedy zaujimalo aku mas skolu totalna hlupost alebo nefajci a nepije tak to si si zuzila pocet ludi zo 100% asi na 25%.takich je velmi malo..."Mal by si mat pozitivny vztah k prirode, turistike, sportu, zmysel pre spontanny humor, nadanie riesit problemy s nadhladom, primerane komunikativny(nie prilis ukecany, ale ani nie mlkvy ako ryba)." dalsia debilina..toto bud by kazdy povedal ze ano mam (bezohladu nato ci skutocne ma taky vztah) alebo normalny chlap by tvoj inzerat prestal citat presne tuto a pomyslel boze to je uz co za ***** (osobne si myslim)..normalna zena takto nenapise doslova jej vysneneho princa na bielom koni, a vacsinou ludia ktori to robia tak maju za partnera presny opak svojho vysneneho princa.takže vela stastia

takmer

Achjo, vy ste jej dali tymi komentmi. Chudak baba sa tu uz neobjavi a mna neprecita :( /:)/
Ahoj Som singl,
splnam takmer vsetky tvoje poziadavky az na ten vek, fajcenie a bydlisko zial. Uz ti aj niekto pise? Inac nemyslim zeby si bola extra narocna.

wreck

Q-Q, tie dve veci nespajat. vobec nijako nesuvisia. mal som to vyraznejsie oddelit.

zatial sa tu majte, detvaky. ja idem dat kratky protestny spanok. :)

genova

tak za takym musis ist do australie...alebo hladat na inom mieste na nete tu na tychto strankach asi nemas moznost hladat..vacsinou co vidim chodia ludia co maju len a len problemy ty pises o takom co ma byt wau.nasla si si zle miesto hladania.Podla toho co pises vlastne co ziadas od muza mi hovori o tebe nieco a ja si myslim ze je to pod tvoju uroven hladat si tu muza..Mam kamaratku ktora je po 50tke a mala take naroky co mi pripadalo absurdne v jej veku najst take nieco no a nasla je sportovo zamerany a este plus k tym tvojim poziadavkam hovori po anglicky a hraje na gitare pytala som sa jej ci aj prdi povedala ze nie mozno po svadbe ju prekvapi :-)...takze chod na ine stranky...