Čo mu mám napísať?

Príspevok v téme: Čo mu mám napísať?
Veroniqua

Moja mama má kolegu a tento kolega má syna, Patrika. Vraj sa raz rozprávali o svojich deťoch, a zhodli sa, že by sme sa mali zoznámiť. Patrik je odomňa o 3 roky starší (ja mám 18), nikoho nemá tak isto ako ja, z rozprávania je to fajn chalan. Tak som si ho našla na sociálnej sieti a páči sa mi, ale neviem, čo by som mu mala napísať. Mama mi povedala, že ak chcem, musím to urobiť ja, lebo jeho otec s ním nemá až tak dobrý vzťah aby sa rozprávali o takýchto veciach, takže on mu o mne asi nepovie. Ja viem že na tom asi nič nie je, ale je mi trápne písať mu a vysvetlovať prečo mu píšem keď on asi ani nevie že vôbec existujem. A čo ak mu o mne predsalej jeho otec povedal ale on mi napísať nechcel? To by bolo ešte trápnejšie. Keby to bolo opačne, že by som bola ja chlap, asi by som to urobila, ale v tomto som trošku staromódna, príde mi to ako \"uháňanie\". Radšej by som na neho niekde narazila naživo, ale samozrejme netuším kam chodí von ani nič podobné. Napísali by ste mu na mojom mieste? Ak áno, tak čo?

domixie

mne to pride strasne detinske take dohadzovanie po rodicoch. len preto, ze ste si vekovo blizky to nemusi znamenat, ze by ste si hned aj museli rozumiet

karka259

To ty musis vediet, ci chces spravit prva krok. Ale ak to je ozaj tak, ze jeho otec mu o tebe nepovedal, tak by som to mozno spravila. Ale asi iba tolko, ze ahoj:) a potom by som cakala, ci nieco odpise a postupne rozvijala komunikaciu

Mima368

Poznám chalana s ktorým som bola pred niekoľkými rokmi v dennom tábore. Od vtedy sme sa nevideli. Po dlhej dobe sme sa náhodou stretli v mestskom parku. Keď som ho videla bola som si na milión % istá že to je on. Keď som išla okolo neho tak sme sa na seba zapozerali, ja preto lebo som ho hneď spoznala a on na mňa nwm prečo

Hrac

tak mu napis priamo :-)

alebo nech sa mama nieco spyta jeho otca v robote a ty akoze vecer mu napises, ze by mama chcela vediet odpoved na tu otazku, co sa pytala v praci (ze zabudla ked jej to hovoril v praci napr) :-D a to uz pojde dalej konverzacia :-D

laurora

anonym, chlapec ma 21 rokov, nie 15 :D boze moj, pochybujem, zeby sa 18 rocnej kocke pacil 15 rocny zasran :D

A ak sa ti fakt paci, tak mu napis ty, nemusi to vobec vyzerat divne a ani tak, ze ho uhanas, ked to bude nieco vtipne a v pohode :)

Dilin0

napiš mu ..čo stratiš?ked neodpiše tak neodpiše..ale podla mna odpiše..čo mu napisat..možno že "ahoj , naši rodičia su kolegovia tak som ti napisala " :D dačo take božemoj..fakt take problemy mat

anonym :(

PANEBOŽE, TOTO SÚ PROBLÉMY !!! NAPISAŤ - NENAPÍSAŤ !!! dievča ten chalan má 15 rokov !!!!!! nechaj ho žiť ešte detstvo !!

okrem toho - takéto decká, čo nevedia čo so sebou by som poslala na brigádu na onkológiu, aby vedeli že v živote su iné problémy a nie či napísať - nenapísať !!!

jááááj bože kam tento svet speje ??