Divný sen

Príspevok v téme: Divný sen
lilittta

Ahojte, som krátko po PPP a odkedy sa môj stav zlepšil a pribrala som tak sa mi začali snívať naozaj divné sny. Keď som mala PPP tak sa mi nikdy nič nesnívalo alebo som si nič nepamätala..no teraz skoro každú noc.Neboli to nočné mory,skôr nezmyselnosti.No túto noc to bolo hrozné,teda zobudila som sa na tento sen už ráno o šiestej..Nezdalo sa mi že by som vo sne videla samu seba,zdalo sa mi akoby som videla svojími očami, ako normálne. Bol to len niekoľko sekundový sen, taký záblesk ako zvyčajne..Zdalo sa mi že som v nejakej nemocnici a lekárka sa fotí pri nejakom pacientovi ktorý je prikrytý dekou.. Ked sa ta doktora v bielom plášti pozrela na snímku z fotoaparátu,tak zvrieskla a vtedy sa mi vybavila fotka.. Bolo to čudné...Na fotke bola ta lekárka a niečo pri nej stálo. Bolo to ako postava tučnejšieho človeka, celkom čierna..Nebola vidieť tvár ani nič. Iba obrys postavy.Bolo to dosť nepríjemné..Hneď som sa zobudila. Stále mám ten obraz pred sebou..Prosím Vás, čo to môže znamenať? Velmi sa takým veciam ako je ezoterika a duchovia snažím vyhýbať,no som celkom vystrašena.

Ina9

z iného snára:
lekár naznačuje potrebu emocionálneho a duševného liečenia,
fotograf znamená, že existuje vzťah, ktorý vyžaduje pozornosť, nepozeráte sa dostatočne hlboko na problém, sen môže tiež symbolizovať, že lipnete na minulosti alebo falošné nádeje, sen môže značiť aj to, aby ste sa vrátili v spomienkach do určitého okamihu života,
tieň predstavuje vlastnosti, s ktorými ste sa zmierili a prijali ich, sen môže symbolizovať aj mladosť, bezmocnosť alebo strach a obavy o budúcnosť

strangerka

Podľa mňa sa nemáš čoho báť. Ale zo skúseností môžem povedať že nie je dobré sa veľmi zaoberať duchmi a ani nie je dobré sa ich veľmi báť. Zaoberať by sa tým mal človek ktorý sa od toho až tak nebojí. Pozrela som si môj snár čo píše k tvojmu snu. Lekári v sne znamenajú zlú správu, biela farba je zas dobré znamenie, že zdravie bude dobré. Čierna postava v sne odoberá zo šťastia a pacient tiež nie je najlepšie znamenie. Ale aj mne sa snívajú zlé sny čo podľa snára nie sú dobré a predsa nič také sa mi nestalo. Snár zas treba brať s rezervou.