Uštipnutie

Príspevok v téme: Uštipnutie
_majo-

Dobrý večer, prosím o radu bol som už 2x na pohotovosti ... prvý krát mi najprv doktorka povedala, že ide o herpes neskor, keď pozerala s lupou povedala, že ide o uštipnutie a poslala ma ku svojej doktorke ktorá mi dala antibiotiká... zo začiatku bolo uśtípnutie malé neskôr sa zväčšovalo momentálne je takéto (foto) uštipnutie ma nesvrbí ale strašne páli... tak dnes som znovu šiel na pohotovosť (druhý krát.. teraz som prišiel) a lekár mi povedal, že s tým nič nespraví, že lekárne sú zatvorené. Keď som mu povedal, že v nedeľu cestujem do práce, tak povedal, že v ťažko odcestujem s takou nohou a mám ísť k svojmu lekárovi. Čo by to mohlo byť a ako to liečiť? Ďakujem
FOTO: postimg.org

Deria

Fiha, to naozaj nevyzera dobre. Pocula som, ze sa objavuju rozne nove druhy hmyzu, co nepozname.
Mna pred tyzdnom tiez nieco ustiplo. Strasne ma to palilo a bolelo. Vznikol mi taky cerveny tvrdy pupak, ktory nebol ani velky. Normalne si taketo veci liecim bezne obkladom zo svedskych bylin, za 1-2 dni, niekedy len za par hodin je vsetko ok. Ale toto co bolo vôbec netusim, pretoze sa mi este nestalo, aby som nieco taketo liecila bylinkami az tyzden!! Az teraz mi to uz ustupilo. Sv.bylinky su taky maly zazrak, tie pomozu vzdy a beru bolest, tiez svrbenie. Akonahle som si dala ten obklad dolu, isla som sa zblaznit, tak to palilo a svrbelo. Sv.bylinky su na nezaplatenie.:)