Aké auto je vhodné pre začiatočníka

Príspevok v téme: Aké auto je vhodné pre začiatočníka
Autovianka

Ahojte, som čerstvá vodička. Zvažujem kúpu auta, na začiatok, nič nové to určite nebude, nemôžem si to dovoliť, hovorím o čiastke tak do 1000 eur. Rozmýšlam nad VW Polo, Fiatom alebo Opelom, ... potrebujem to na kratšie prepravy, tak do 90 km ... hľadám niečo s malou spotrebou a súčasne spoľahlivosťou, poprípadne s lacnejšími náhradnými dielmi .. vie mi niekto vyjadriť svoj názor a postoj celkovo k tomuto problému ?

Vierka77

Tiež odporúčam pozrieť na AAA auto, tam si vyberieš, prípadne ak máš v blískosti pobočku, najlepšie je sa na tom aute previesť a vyskúšať, či Ti bude vyhovovať. Za mna určite odporúčam fabiu :) lacné a dostupné náhradné diely, nizka spotreba a aj velkosť by Ti mohla vyhovovať

enrikap99

tak si to pozri na aaaauto.sk nemas nic jednoduchsie. podla filtra si tam natukas co vsetko chces mat v aute a hotovo. Zoradis podla ceny :-) pripadne na pobocku osobne

simca_medova

Tiež som začiatočník a popravde autám moc nerozumiem. Pozerám si škodovky najčastejšie. Ale ťažko povedať, nemá mi moc kto poradiť v tomto :/

flegma

najprv sa treba naucit na manualnej, obzvlast to plati pre cerstvych zaciatocnikov
vyber si benzinak, malych rozmerov, motor do 1,2 litra postaci
uprednostnila by som nemcov alebo japoncov

kikina :)

čerstvým vodičom je najlepšie auto s automatickou prevodovkou ...odporúčam !!!

tí čo vyskúšali by už nemenili a všimni si, že všetci bohatší ľudia majú už len také autá.

Teraz očakávam protiklady od manuálnych prevoďákov :) ale mňa nepresvedčí nikto !!

nemusíš radiť, z kopca sa neskotúľaš, pohoda, kľud !!