Rodina? Ci nie?

Príspevok v téme: Rodina? Ci nie?
jacki

Ahojte ja som sem uz pisala no rozhodla som sa sem znovu napisat,lebo neviem co si mam o tom vsetkom mysliet.Mam priatela sme spolu 3roky velmi si rozumieme a mame sa radi.Rozumiem si aj s jeho rodicmi su v velmi dobri.No neviem co si mam mysliet o ostatnej ich rodine.Priatel bol teraz s rodicmi u ich babky na dedine,kde este okrem nej byvaju aj priatelovi krstny a jeho bratranci.Je to velmi krasna krajina (nebudem konkretizovat)maju tam aj rozne pamiatky.Priatel ma tam velmi chcel zobrat,a vsetko mi to tam poukazovat.Kedze to patry jeho babke priatel sa jej opytal ci ma tam moze priviezt na vikend,nakolko aj bratranci maju priatelky a aj jeho sesternice frajerov a oni tam chodia pravidelne a su tam ako doma su tam skratka vitany.Len akosi ja tam nemozem prist.Ked sa priatel babky pokazde spyta,ci tam mozme prist,ze aj on sa chce so mnou pochvalit,tak jeho babka kruti hlavou a povie,ze nie.Priatel je velmi nahnevany kvôli tomu a aj smutny.A aj mna sa to trosku dotklo,pretoze s jeho babkou som sa uz spoznala a vraj som jej velmi velmi simpaticka a povedala o mne,ze som velmi velmi dobre dievca a k priatelovi sa hodim a priatel mi este povedal,ze sa vyjadrila,ze by uz chcela aj pravnuca.Priatel mi stale hovori,ze uz aj ja patrim do rodiny,ze to povedali aj jeho rodicia,no mne to tak nepripada.Ak teda patrym uz aj ja do rodiny tak je to potom velmi cudne,ze vzdy ked sa jej priatel spyta,tak pokyve hlavou a povie ze nie.A pritom je to naozaj take velmi cudne pretoze ani jeho bratranci niesu zenaty s tymi ich priatelkami a tie tam mozu chodit a su tam ako doma iba ja nie. Trosku sa ma to dotklo a je mi to aj trosku luto a pride mi to aj take nespravodlive.Priatel mi povedal,ze ma tam zoberie,ked budeme manzelia no ja som mu povedala,ze ja nebudem ani potom chodit niekam,kde neviem z akého dovodu ma nechcu,a asi tam niesom vitana.Neviem co si mam o tom celom mysliet.No je to take trapne.

winki

A prečo si nebola pozvaná na otcovu oslavu? Mňa napríklad priateľova mama sama pozve vždy keď majú rodinnú oslavu a to tak bolo od začiatku ako som sa s nimi zoznámila. A nechce sa mi veriť, že ťa ostatní nechcú spoznať bližšie.

Prezyvka55

ni-ka no pochopis to? :D a vraj nie su postihnuti, tak neviem ale podla mna su alebo to v ich vztahu volajako nefunguje dobre na komunikacnej urovni.

jacki

Dont Worry dakujem ti za rady povzbudila si ma a dodala si mi este vacsiu silu.Ked sa priatel cez vikend vrati tak urcite sa s nim o tom este porozpravam.

ni-ka

tak jeho rodine nevadis ale on ta tam nezoberie...
tak sa s nim rozid,alebo mu to trp aj nadalej...inej rady tu niet

jacki

Prezyvka my niesme postihnuty a vieme sa porozpravat.Povedal mi ze oni proti mne nic nemaju atd...pytam sa to priatela uz asi20krat a ked mi stale hovori iba toto jedno ze z ich strany je to v poriadku tak ja uz od neho viacej zistovat nemozem ked mi stale tvrdi to iste.A pokial ide o tie orgie ja by som tam urcite nesla za ucelom iba sexu to vôbec nieje o tom!To by tam teda potom nemohly chodit ani tie bratrancove priatelky ak by islo iba o toto.

DontWorry

Prezyvka ako prepac, ale postihnuty nazor tu mas asi len ty. Netreba hned urazat, dievca si nevie dat rady...

Nie mamy ani babky sa nepytaj, nepatri sa to. Sama by som mala blby pocit keby som mala prist s otazkou a tetaaa co je vlastne za problem, ze nemôzem sa zucastnit ani jednej oslavy?

Ty musis prist za priatelom a narovinu povedat co ta stve a ziadat pravdive vysvetlenie. Ziaden krik, ziaden natlak. Ale bud alebo. Ak zase povie, ze ale tak vies babka hento tamto...nie..tak este raz, ze mu to neveris.

A ak uz by fakt nevedel co ine vymysliet, hrdost nehrdost, nabuduce by som sa postavila a povedala by som mu ze idem s nim. By som chcela vidiet co by on urobil...

Keby mne nedovolila moja rodina zobrat niekam mojho priatela...a branila by...dotklo by sa to aj mna..lenze s nim to akosi nepohne a to je to divne

Prezyvka55

Vy ste obaja volajako postihnuti. Ty sa ho normalne narovinu nespytas ze kde je problem a on ti nevie normalne odpovedat. No a ak vas tam stara nechce(mozno sa jej nechce po nociach pocuvat orgie z vedlajsej izby) tak si normalne zoberte hotel alebo penzion v tej oblasti a obehajte si to tam, posexujte a tak. Aj ked problem je skor medzi tebou a priatelom ze sa neviete normalne porozpravat.

jacki

Ano Winki poznam sa s jeho rodicmi osobne a nie presne ako ty vravis ani ja tomu nerozumiem za tie 3roky co sme spolu som nebola na ziadnej z ich oslave ved som tu uz aj napisala ze aj jeho otec mal narodky a robil oslavu a boli tam vsetci iba ja nie to mi priatel o tom iba rozpraval ake to tam bolo a kolko penazi to otca stalo a ze tam boli vsetci.A nechcem sa pytat priamo jeho mami nechcem aby si o mne myslela ze som dotierava pretoze ja taka niesom.

winki

Celému tomu dáko nerozumiem, tak sa opýtam takto. Ste spolu 3 roky a za ten čas ste boli spolu na nejakej ich rodinnej oslave ako meniny, narodeniny, výročie,........? Poznáš sa osobne s jeho rodičmi? Prečo sa na dôvod neopýtaš priamo jeho mami, keď si s nimi rozumieš....nechápem tomu celému.