Zavadzanie tamponu

certik1

no baby, mne vo vasom veku tiez nesiel tampon dnu. ale potom som objavila poloho pri ktorej to slo. skuste si pri tom lahnut,apon prve razy, kym si na tampony nezvyknete

girl028

mam 17 a este som si nikdy nedavala tampon, a ideme na dovolenku a mi vychadzaju akurat vtedy kramy, co ked si ho nebudem vediet zaviest?

prva

inak nemyslim ze sa ta snurka odtrhne lebo kamoska robila pokusi ze zaviazala snurku o postel a tampon tahala a neslo to odtrhnut:)

prva

no ja mam taky mensi problemik...som dnes v skole si davala mini a potom som mala nejaku silnu tak som si dala normal...a zase ked som davala druhy normal tak tam nesiel a stipalo to!!a chcela som ho dat dalej ale nesiel!:( tak som si dala opat mini a bola som spokojna...lenze potom som pretiekla!!po dvoch hodinach!!tak ktory si mam uz dat,ked normal boli a s mini preteciem?

ivka2

a nemoze sa ta snurka utrhnut??ja som to parukrat skusala ale stale som mala pocit ze ma tlaci..ale bojim sa ho dat dalej..takze nadalej musim pouzivat vlozky...

girl028

mam 17 a este som si nikdy nedavala tampon, a ideme na dovolenku a mi vychadzaju akurat vtedy kramy, co ked si ho nebudem vediet zaviest?