Možem byť tehotna?

Príspevok v téme: Možem byť tehotna?
Slupkaaa

Dobry den, s priatelom sme mali sex na konci mojich plodnych dni, no prve som ho robila chvilku rukou a citila som ze vysla ta' kvapocka lasky ' a o par minut ho do mna na chvilku zasunul, potom ho vybral a spravila som ho pusou, všetko poutierala a tak mu dala kondom a mali sme sex, myslite že som pri tom mohla nejak otehotniet?, druhykrat sa uz nespravil ukoncili sme to skor..a dnes(tj.dva dni po tom sexe) ma pobolieva brusko a dost mam obavy, z mozno mozneho tehotenstva,..dakujem za odpovede..

odpovedám...

Ako vieš, že si mala plodné dni ? Meriaš si bazálnu teplotu alebo to určuješ podľa nejakej inej metódy? Nechcem ťa vystrašiť, ale samozrejme tu šanca je. Aj v tých kvapkách lásky sa môžu spermie nachádzať. Preto by som na tvojom mieste bola v tomto opatrná, ak chceš zabrániť tehotenstvu, rozhodne kondóm používajte od začiatku pohlavného styku. Pokiaľ viem, táto rada sa píše aj na obaloch kondómov. Pre bezpečnejší sex by som rozhodne kombinovala kondóm s inou ochranou ako sú napríklad spermicídne gély, krémy, čapíky. Stačí sa len poradiť s lekárnikom. Pekný deň.