Zápal členku?

Príspevok v téme: Zápal členku?
Haťa

Dobrý deň. Pred dvoma týždňami sa mi stál "úraz " lebo neviem či to mám charakterizovať ako úraz. V jednu stredu večer som sa bola prejsť so psom. Na druhy deň má trochu pobolieval priehlavpk od veľkého palca na pravej mohe na druhy deň má bolel stred priehlavku. Večer som šla do riboty ráno som prišla z roboty ľahla som si a zobudila som sa s totalnymi bolesťami pravého členku. Po nohe sa mi od palca tiahol 15cm červený pas noha bola opuchnuta bolestivá. Až v utorok v práci sa mi na to pozrela chirurgická ale keďže som nebola s tým v nemocnici nebolo vyšetrenie úplne odborné keďže pracujem v kúpeľoch. Doktorka mi na to dala antibiotila ibalgin a fenistil po dobrati anitibotik je noha v oveľa lepšom stave. Nie je opuchmuta no pri celodennom chodeni a namahani je opuchnuta. No mám úplne stiahnutu slachu. Nevysrriem noju a na dotkyk je este bolestivá. Antibiotiká som dobrala pred vyše týždňom a doktorka sa zmienila že to mohlo byť ustipnute. CRPsom mala 66. Ako mám tu nohu doliecit aby bola taká ako pred tým? DAKUJEM