Zamilovana do psychopata alebo skor zavisla?

Príspevok v téme: Zamilovana do psychopata alebo skor zavisla?
Zufalko

Ahojte, mam 21 rokov som normalne dievca vsetko v pohode, mam priatela s ktorym sme spolu vyse roka, spava sa ku mne uzasne, v posteli vsetko super proste uzasny zivot. Az na par veci..

Pred cca troma rokmi som spoznala jedneho muzA. Ja som mala 18 a on takmer 25. Uspesny, celkom dobre vyzerajuci velmi inteligentny muz.

Nemozem povedat, ze to bola \"laska na prvy pohlad\"-nebola. Nepritahoval ma fyzicky, nebavilo ma pocuvat ako premudrelo o vsetkom rozjima a podobne i ked on ku mne prejavoval vela naklonnosti, viem, ze sa ma pokusal par krat pri odprevadeni pobozkat atd... Vzdy som sa rychlo pobrala domov, fakt som o to nemala zaujem. Az na jeden krat.

Chcela som sa na poslednom stretku s nim \"rozijst\" alebo teda aspon prerudit kontakt kedze oficialne sme partneri neboli, bolo to iba par rande. No a trosku smr sa opili, zacali sa vasnivo bozkava, tu noc bolo vsetko uzasne... No dalej som sa s nim nechcela stretavat hnusilo sa mi to, ze som sa s nim takto zblizila.

Dalej to zacalo byt take, ze som strasne zacali tuzit po jeho pritomnosti, len z dovodu akym sa ku mne spraval ako som videla na jeho ociach, ze prenho som noeco ako..proste nieco neopisatelne. Mali sme velmi vela pelnych chvilok, aj tych horucejsich. No postupne zacal byt ku mne chladny, to ma pritahovalo, chcela som s nim byt casteksie a castejsie. On zrazu nie.

Na sms odpisoval odmerane, ked sme sa stretli medzi ludmi tvaril sa ze ma nepozna...nerozumela som tomu, no tala bola jeho povaha.

Zacala som sa stretavat s kamaratom jeho kamarata a on to zistil. Nebolo to nic vazne, kino, vecera... Akonahle to zistil, chcel sa so mnou stretmut, chcel si zopakovat vraj nase \"ulety\". Ja som nedokazala povedat nie. Neskutocne som tuzila po chvilke pozornosti od neho.

Nedokazem opisat tie pocity pri nom.. Triaska, islo ma drbnut z toho pocitu ked ma bozkaval..

Mala som za ten cas vela vzrahov, no vsetkych som s nim podviedla, hned ako mi napisal docupitala som.. Ano robila som zo seba sasa, aj teraz by som spravila. Prisla by spm za nim hocikam hocikedy. Viem, nie je to fer voci tym chlapom, ano voci mojmu priatelovi, ale ked ide onho som ako zaslepena proste nic ine nevnimam chcem len jeho pozornost.. S tymi muzmi mam pocit (ostatnymi) ze sa stretavam len aby chcel so mnou dalsi ulet. No vidim na nom, ze on ku mne nic neciti, ze len sem tam si potrebuje uzit. Ja som tu prenho vzdy. Viem ze on ziadne city nema, je to presne ten tym ktory podla mna je psychopat, vidi iba seba, ostatny su nic aj ked nechapea spravanie na zaciatlu, no nieco mi hovori ze to iba akosi hral.

dinnna

Mas velmi pomylene hodnoty dievca ,na svoj vek si nevyspela a ked nejaky cavo co ma uz daco odzite a je starsi skusenejsi doslova ti pri nom vlhne ....Uvedom si ze vsetko sa v zivote vracia a ja ti garantujem ze raz najdes cloveka ktorého budes milovat a spravi ti to on ,bude ta podvadzat ,nebude ti to jedno.Tak si uvedom ze monogamia je to co robi nas ludi odlisnych od zvierat a nikomu neni jedno ked ho ten druhy podvadza.Radej sa stym chlapcom ktory by pre teba spravil aj modre zneba rozid ,neublizuj mu a roztried si niektore veci v hlave.Si hrozne blba,keby ta ten chlap chcel tak je stebou ,sere na teba ,iba si potrebuje zatrtkat,a ty koli debilovy sa zachovas ako to zviera a ides podviest niekoho kto ta ma rad a veri ti.Na kazdeho kto klame dojde!Cudny ste ludia,mate problemy so vztahmi a cudujete sa ked robite ko..tiny.Ja mam 24 rokov ,perfektny vztah,skvelu pracu,uzastneho manzela pri sebe,staviame dom,lubime sa ako kone a som stastna.Lebo som vedela ze v zivote sa vsetko vrati,ked nebudem posadnuta kokotinam.A mimochodom keby moj muz zistil ze som ho podviedla,tak by ma zabil,a nie ze si veselo s nejakym debom chodim uzivat.hahahaha :D

mascha

to čo očakávaš od nás, by ste si mali ujasniť vy dvaja, napr.on môže byť sklamaný z predošlých vzťahov,tak city posunul na rozumovú rovinu,tú najsilnejšiu telesnú náklonnosť nevie ovládať,takže je to také rozporuplné,on nevie čo chce a teba za ním tiahne telesná náklonnosť...tak to vidím ja

doubledog

a ked ti niekto napise, ze sa spravas ako bezcharakterna spina, nijak ta neuraza.
popije len fakty.

ci ty mas fakt dojem, ze sa nespravas ako bezcharakterna spina?

doubledog

hned na zaciatku pises ze "vsetko v pohode" a "uzasny zivot"

pouzivas slova vo velmi posunutom vyzname (kedze tvoj zivot nie je v pohode, ani nie je uzasny), takze ti tazko rozumiet.

skus vynechat kecy a pis k veci, lahsie ti poradime.

ach jaj

Dievča ty sa spamätaj ! úžasný vzťah s priateľom? ty asi nemáš chrbtovú kosť , keď ho na každom kroku podvádzaš. Za zamysli nad tým, čo robíš .. Lebo to vôbec nie je normálne.

smrádok

no hruza, take pojasene baby co vypravaju kazdemu aky je uzasny a pritom sa vesaju kazdy druhy vecer na ineho, ale tak tvoj zivot