Tablteky na oddialenie menstruacie

krvinka

Ja som kedysi tieto tabletky pouzila. Tiez pred dovolenkou. Nemala som ich predpisane od lekara, pretoze kvoli zlym vysledkom krvi, mi to nemohol predpisat. Zohnala som si ich cez znamu. Zacala som ich brat asi 4 dni pred zacatim menstruacie a brala som ich asi 7 dni. Nebola som nervozna ani nijak inak zle som sa necitila. Menstruacia sa mi posunula o dva tyzdne...

Aria

Oresanka dakujem. Mne chodi menzes hrozne nepravidelne, niekedy aj s tyzdnovym oneskorenim, takze u mna je problem povedat, ze taraz su 3 dni pred... Idem v utorok k doktorke tak sa poradim, ale chcela som pocuta nazory ludi co to uzivali. Pocula som ze pri ich uzivani su ludia nervozni a ja si nechcem skazit dovolenku...

orešanka

Ja som si ich dala minulý rok predpísať z rovnakého dôvodu ale nakoniec som ich našťastie nepotrebovala. Viem, že ich musíš začať užívať asi 3 dni pred predpokladaným termínom menštruácie a lekár sa ťa určite bude pýtať ako dlho to chceš oddialiť a podľa toho ti predpíše počet balení. Boli tam písané aj nejaké vedľajšie účinky ale osobne neviem. Skús sa poradiť so svojim lekárom. Neviem či sa to robí ale ak to máš dostať na začietku dovolenky možno by ti ich mohol vyvolať skôr. Ale to naozaj len fantazírujem.