Opuch viecok, bolesti hlavy

Príspevok v téme: Opuch viecok, bolesti hlavy
juls

Ahojte, potrebujem poradit, lezim v nemocnici, nevedia mi zistit co mi je, opisem vam priebeh: pred dvoma tyzdnami som dostala sumamed na zapal dutin, priedusiek a uzlin ( povodne som prisla s velkymi bolestami hlavy, nemohla som sa ani predklonit)na druhy den vystupili teploty a opuchy viecok. Bola som na kontrole a dostala dalsie antb, v sobotu nol opuch tvare taky vyrazny, ze zase pohotovost, dali injekciu, opuch ustal, od pondelku cely kolotoc znovu, velka unava a silne opuchy viecok najma rano, je to velmi neprijemne, nevedia prist na to, co mi je a to uz od stredy uzivam vysoku davku kortikoidov, nemali ste niekto nieco podobne?

Matej

Matway je riešené tematicky aj časovou postupnosťou. Na hlavnej stránke fóra si stačí prekliknúť na Kategórie..

matway

Prečo sa my zdá toto fórum tak povediac chaotické? Lebo nie je riešene tematicky, ale časovou zostupnosťou?

Otázka na administrátora stránky/fóra/...

matway

Presne tak, škrkavky môžu byť tou hlavnou príčinou opuchu viečok, ale bolesť hlavy môžu spôsobovať aj iné aspekty, napríklad pokazený zub, alergia na určité jedlá, kedy pečeň už nestíha ich toxicitu dostať z tela a iné.