Nevyliečiteľné akné

Príspevok v téme: Nevyliečiteľné akné
WantDiee

Je to tu omieľané aspoň milion raz ale napriek tomu sa chcem poradiť. Trápi ma akné. Moje akné nieje také isté ako majú iny ľudia. Je veľmi silné a myslim si že ho budem mať na tvari,chrbte a dekolte do konca života. Používam červený laser,lieh,všetliaké vodičky ktoré \"pomáhajú\", pilingy,masky od Garnier, roztok Stafal,prírodné mydlo Sano a mnoho ineho. Ruky na mojej tvári nikdy neuvidite a vlasy sú stale v cope takže nejaky prah alebo čo sa mi tam dostať nemože. Make-up nikdy nenosim
Je to úplne hrozne! Celé prazdniny som prededela doma alebo sa hambim výjsť s tymto do ulic .
Poradťe hocičo mne to je už jedno. Rady ako: Daj si pastu mne to pomohlo radšej ani nepíšte mne to nepomohlo.

Ivka 1

Mastičky pomáhajú len z vnútra, neliečia príčinu akné.
Lulu páči sa mi Tvoj pozitívny postoj :)

Začnite čistením organizmu z vnútra - môže trvať aj viac ako tri mesiace , spočiatku sa stav pleti môže zhoršiť , čo je len sprievodný jav detoxikácie organizmu . Zvonku čistiť aloe activátorom , hnisavé formy akné natierať aloe propolisovým krémom a ak to nie je zahnisané , pomáha aloe vera gelly , taktiež používajte prírodnú kozmetiku . Pozor na prípravky s obsahom alkoholu. Užívaním doplnkov výživy na syntetickej báze a liekov sa organizmus zanáša stále viac.

jalentak

Ahoj. Ako sa stravujes?
Inak ten b5 urcite skus, maju v kazdej lekarni ako panthenol. Tak raz za 3 dni si s tym daj obycajny b-komplex. Okrem toho mozes vyskusat aj vitamin a, ale ako roaccutane to ucinkovat samozrejme nebude. (bacha na dennu davku, s tymto vitaminom sa to nesmie prehanat)

Lulu589

Ahoj:) Ja mám 15 a rovnaký problém ako ty. Moje akné je na miestach, ako to tvoje. Asi od 11 sa mi tvorí, 2 roky to je úplné hrozné. Jednoznačne treba navštíviť dermatológa. Chodím tam druhý rok, vyskúšala som všeliaké mastičky, roztoky, gély,antibiotiká, po ktorých sa mi akné znova vrátilo...Dnes mi navrhla Aknenormin, čo je síce svinstvo, ale ak mi to pomôže, prečo nie? Som totiž už zúfalá :( Ak si tam ešte nebola, jednoznačne treba ísť, ale nečakaj, že sa budú diať zázraky. Ja mám až po 2 rokoch pocit, že mi skutočne môže niečo zabrať dlhodobo, dúfam, že to tak bude.
Prečistenie organizmu tiež nie je na zahodenie, ale mne to nepomohlo. Môže to spôsobovať cukor, múka, mliečne výrobky...
A tvoje pocity úplne chápem. Ja som kvôli tomu, že sa hanbím za svoju tvár, ramená,chrbát prestala chodiť von, na zumbu, ...Raz mi dokonca jeden chalan povedal, že keby som nemala toľko hnusných vyrážok, že by som mnou chodil. To som fakt nevedela, či mu mám vynadať, alebo to brať ako kompliment :D Alebo som si chcela kúpiť šaty, ale po tom, čo som sa uvidela zozadu v zrkadle, som ich radšej nechala tak. Hrozne mi vadí aj to, že ku každému lekárovi, ku ktorému prídem, mi povie, že mám akné, ako keby to bola nejaká nákazlivá, infekčná choroba. Poviem, že chodím na kožé, ale on mi to na nasledujúcej kontrole zopakuje znova!
Ráno idem rýchlo do kúpeľne, sa namaľovať, aby som nemala pocit, že niekto sa musí pozerať na to hnusné akné a večer sa odličujem, keď už nikto nemá šancu ma vidieť. Ale pozerám sa na to pozitívne, vlastne sa tvárim, že akné nemám. veľmi to dvíha sebavedomie, aj keď po večeroch niekedy, strašne plačem...Už mám proste z toho depku...
Jednoznačne držím palce :)

Lulu589

Ahoj:) Ja mám 15 a rovnaký problém ako ty. Moje akné je na miestach, ako to tvoje. Asi od 11 sa mi tvorí, 2 roky to je úplné hrozné. Jednoznačne treba navštíviť dermatológa. Chodím tam druhý rok, vyskúšala som všeliaké mastičky, roztoky, gély,antibiotiká, po ktorých sa mi akné znova vrátilo...Dnes mi navrhla Aknenormin, čo je síce svinstvo, ale ak mi to pomôže, prečo nie? Som totiž už zúfalá :( Ak si tam ešte nebola, jednoznačne treba ísť, ale nečakaj, že sa budú diať zázraky. Ja mám až po 2 rokoch pocit, že mi skutočne môže niečo zabrať dlhodobo, dúfam, že to tak bude.
Prečistenie organizmu tiež nie je na zahodenie, ale mne to nepomohlo. Môže to spôsobovať cukor, múka, mliečne výrobky...
A tvoje pocity úplne chápem. Ja som kvôli tomu, že sa hanbím za svoju tvár, ramená,chrbát prestala chodiť von, na zumbu, ...Raz mi dokonca jeden chalan povedal, že keby som nemala toľko hnusných vyrážok, že by som mnou chodil. To som fakt nevedela, či mu mám vynadať, alebo to brať ako kompliment :D Alebo som si chcela kúpiť šaty, ale po tom, čo som sa uvidela zozadu v zrkadle, som ich radšej nechala tak. Hrozne mi vadí aj to, že ku každému lekárovi, ku ktorému prídem, mi povie, že mám akné, ako keby to bola nejaká nákazlivá, infekčná choroba. Poviem, že chodím na kožé, ale on mi to na nasledujúcej kontrole zopakuje znova!
Ráno idem rýchlo do kúpeľne, sa namaľovať, aby som nemala pocit, že niekto sa musí pozerať na to hnusné akné a večer sa odličujem, keď už nikto nemá šancu ma vidieť. Ale pozerám sa na to pozitívne, vlastne sa tvárim, že akné nemám. veľmi to dvíha sebavedomie, aj keď po večeroch niekedy, strašne plačem...Už mám proste z toho depku...
Jednoznačne držím palce :)

Kejtka

Skús b5 500mg... Bola som na tom podobne ako ty, beriem ho mesiac, a vidím zlepšenie... Nevravím, že sa na sto percent vyliečiš, čo sa ani mne zatiaľ ani zďaleka nepodarilo, ale za pokus to stojí. Pohľadaj si o tom na googli :)

Ivka 1

Aloe activátor - vyčistiť pleť , potom natrieť propolisovým krémom. Určite by pomohlo dať do poriadku hrubé črevo - detoxikácia . Každý kožný problém začína vo vnútri organizmu.