Akné!

Príspevok v téme: Akné!
didi455

Viem, že je to omieľaná téma, ale čo vám zabralo na akné?
Mne sa objavuje hlavne na brade,líca mám krásne bez akné a na čele a nose zas úradujú čierne bodky
Pritom venujem dostatočnú starostlivosť pleti: peelingy,masky,krémy,domáce masky,tonikum,pleťové vody atď
Taktiež sa snažím stravovať zdravo,pijem 2 litre vody denne,nefajčím,nepijem ani nič a stále to akné...
Poraďte, čo najviac zabralo vám? špeciálne v tejto oblasti

B.Z.

Neviem koľko stojí teraz, ale sesternica zaň v roku 2006 dala 500 sk.Tipujem, že teraz stojí tak cca 20 až 30 eúr.

simka111

Ja som používala gafrovu s ichtamolom, ale po čase mi presatala učinkovať.. no skusim ju používať znova alebo skusim ten Pitiol.. koľko približne stoji ???

simka111

Mne sa tiež stále tvoria podkožne vyrážky v oblasti sánky, je to dosť nepríjemne, ale prišla som na to, že to spôsobuju hormony, nie strava alebo zla kozmetika, hoci nevravim, že to akne neovplyvnuje....
takže bud budem brať chemiu alebo skúsim nejaku prirodnu hormonálnu liečbu(pupalku, alchemilku...)

sabimmmm

chod za kožnou lekarkou, spytaj sa na tabletky, mne dala najprv 10 dnove antibiotika, ktore nezabrali, potom som brala roaccutane asi 9 mesiacov, akne sa mi vytratilo, uz 3 mesiace som bez liekov a mam cistu plet..... bolo to koli tomu ze som mala vela mazu v tele , tie lieky mi to z tela vylucili, a preto uzn nemam zapaly...

Shejla

Ak mas akne na brade ,kolo ust tak skus zmenit stravovanie...Viac zeleniny,menej mastnych jedal a sport :) Mne to pomohlo :-) A ako odstranit akne.. skus si tvar naparit ,potom urob peeling, s latkovou vreckovkou si vyrazky odstran , potom si miesta kde si odstranila vyrazky potri dezinfekčnym roztokom ...ja pouzivam pletovu vodu amica (tu červenu ) no a este si dam 2x do tyzdna masku z uhorky :-) a plet potom natriem nemastnym kremom