Kontaktovat?

Príspevok v téme: Kontaktovat?
ano ci nie?

mam otazku najma na muzov, ale mozu aj zeny odpovedat. co by ste si mysleli, keby vas kontaktovala vasa platonicka laska po 8mich rokoch? potesili by ste sa, nastvali, ignorovali alebo co? som zvedava na nazory.
v skratke, bolo to davno ale ja chcem vediet, ze co je s nim a nemam to ako vediet, kym ho nekontaktujem. kebyze viem, ze je zenaty medzicasom alebo co, tak ho urcite nekontaktujem, ale nemam to ako vediet. a vlastne ani neviem, ci to je dobry napad, je to 50 na 50, ci ano ci nie, neviem sama. to len tak rozmyslam nahlas.

DontWorry

Obrat si to a spytaj sa seba ze ako by si ty reagovala - verim ze by ta to prinajmensom potesilo a urobilo usmev ze po rokoch sa niekto znamy ozyva

Je to normalne, smelo mu napis ako sa ma, co ma nove..ved je to obycajna mila otazka ;)

ano ci nie?

wreck, ja sa nikdy neriadim podla druhych. chcem len mat predstavu, co si asi tak moze myslet, tak ma zaujimaju nazory. a myslis ze som nevyuzila tie najznamejsie a najpristupnejsie zdroje a asi som sa nic podstatne z nich nedozvedela? to bolo prve ;p nie kazdy ma facebook a niekto ho ma aj pod divnymi prezyvkami, alebo prilis skromny profil, vsetko poschovavane, atd... o mne sa tam tiez neda nic zistit, nic zasadne co by za rec stalo :D

a preco mi admin zmenil nazov? ved bol pekny a teraz je rovnaky ako tu jeden je

forever, no neviem, cim dalej nad tym rozmyslam, tak si myslim, ze to je aj blbost. no ano, nemam co stratit, to hej, ved ho nikde nestretavam, tak ked si aj pomysli, ze som uz uplne blba alebo co, tak je to aj tak jedno, ale asi nechcem.

ForeverAlone

Normálne ho kontaktuj, že chceš vedieť čo je sním, ako sa mu darí. Nemáš čo stratiť. Prečo by sa mal naštvať? Podľa mňa sa len poteší.

wreck

tak to by predsa zaviselo na konkretnej situacii a na sposobe kontaktu, nie?

a ty sa neriad podla druhych ako 12-rocna. radsej najdi sposob ako o nom zistit nieco viac. pristup na internet mas, ucet na facebooku je zadarmo, ak nemas, nejakych spolocnych znamych ste mozno mali...

zo zisteneho si budes vediet urcite urobit lepsiu predstavu, nez ked ti tu my napiseme co by sa pacilo/nepacilo nam.