HAK mi ublizila, priatel mi neveri

Príspevok v téme: HAK mi ublizila, priatel mi neveri
MqManka

Asi dva roky som uzivala HA. Mam dedicne krcove zily, ale doktorka povedala, ze ju aj tak mozem uzivat. Hlavne priatel to mal tak rad,lebo neznasa kondomy. Pocas uzivania mi vsak zacala antika ublizovat. Zacala som mat obrovske zmeny nalad, podrazdenost, nervozita velka. Vztah sa zacal kazit, tak som si povedala ze HA vysadim. Doktorka povedala, ze naladovost nema nic spolocne s HA. Priatel tiez povedal ze podla neho antika nemoze za to ako som sa zmenila. Som pol roka po vysadeni a stale nie som psychiky vpohode.Ale priatel stale nechce verit ze to bolo z aniky, chce aby som to zas uzivala :-(
Kedy uz budem psychicky v poriadku?

sewie

priatel je blbec, a doktorka si asi vytlacila diplom z internetu! pane boze! ved antika sa davno pouziva aj na upravu vykyvov nalad u extremne naladovych a zurivych tinedzeriek-takze antika dokaze zmenit naladu obomi smermi...kamoska mi hovorila ze ju uplne zkludnila...ale kamaratka mojej sestry chytila take depresie ze planovala sebevrazdu, dalsia kamoska sa stala neprijemnou, uzavretou a chladnou. co to porobilo s mojou sestrou sa ani neda takto narychlo popisat... kamoska ma slabsie srdce a preto antiku brat nemoze- takze to ma vplyv aj na srdce?!...mne ked partner povedal aby som si isla dat predpisat antiku tak som mu povedala ze toho sa nedocka!vysvetlila som mu co to moze vsetko sposobit a sposobuje a uz je ticho...segra mi tvrdila ze sa to tusim vyplavuje z tela takmer rok...nie som si ista nechcem trepat, ale bud trpezliva a nenechaj si nikym nic nahovorit!
btw sami doktori nevedia este vsetky mozne vedlajsie ucinky antiky, takze...nebrat to!!!