Hovorí mi ze zeny maju robit vsetko atd

Príspevok v téme: Hovorí mi ze zeny maju robit vsetko atd
Miriaaaam445

Mam priatela s ktorym som uz niekolko rokov ale do svadby mame napriklad este daleko. Obidvaja mame viac ako 20. Temoi mojho prispevku je to, ze moj priatel mi uz viackrat povedal ze som zena a ze mam robit vsetko a to je : prat, varit, nosit mu jedlo az pred nos a proste uplne vsetko v domacnosti sama... Nehovorim ze by to zenu nemali robit..ved ked pride muz domov z prace kde makal tak zena mu da jedlo, poupratuje a taak..lenze moj priatel ma slubnu buducnost cizw on nikde makat nebude aby sa onho ttebalo starat ako o male decko.
Ale uz teraz som s nim mala moznost stravit niekoľko tyzdnov vkuse spolu, boli sme v zahranici za pracou na leto...robil to isté co ja...niekedy to bolo uplne ok a inokedy som bola z tej prace aj trochu znicena ale vzdy ked sme prisli domov tak som musela stat hodiny pri peci aby sa mohol fajne napapkat a on medzi tym ako ja som vyvarala tak on lezal pri notbuku..samozrejme to bolo aj preto lebo si na non robil svoju pracu ale ak preto lebo si tam pozeral vselijake hluposti a to mohol kludne prist na chvilu do kuchyne a aspon mi pomoct nakrat meso alebo co... A vzdy ked som mu povwdala ze moze aj on niekedy zrobit aspoň desiatu do prace tak zacal ze to je len zenska robota: varit vkuse, pratat a hocico robit.. Ze ked pojdem do lesa na drevo tak ze az potom mam daco hovorit..samozrejmw ja take veci chapem a keby niekedy on siel ma to drevo tak ja by som sa bez problemov starala o domácnosť ale islo o to ze do ziadneho lesa nechodil ani nic a ajtak mi nepomohol lebo ze to je proste len zenska robota.. Dokonca yrval na tom ze mu musim ist urobot aj jeden smiesny chlebik..ako si myslim ze to je uz kus vrchol ked si chlap mysli ze zena musi robit vsetko a to aj ten smiesny chlebik mu doniest az k nosu..mna vela krat bolel chrbát z prace a stala som este pri peci a on lezal... A aako som pisala, ma slubnu buducnost a nemyslim ze by mal niekedy chodit do lesa ma drevo..
Chcem len vediet nejake názory.. Maju zeny v domacnosti robit vsetko same? Moze predsa ak chlap nikedy nieco navarit, poumyvat riad..
Vybrat pradlo z pracky aspon do lavora uz ked nie ho povesat..proste ked pocujem ako mi povie ze v domacnosti je vsetka praca na zene tak mi to pride akokeby som nola v nuducnosti pre neho otrok ked nevie urobit malickosti :-D

Sejla

Tak toto je buď celé vymyslené, alebo si sa teleportovala z minulosti. Ale ak je to náhodou fakt pravda, tak tvoj frajer je kretén a ty sa necháš buzerovať a robiť zo seba slúžku. Zobuď sa.