Dve krstne mena

Príspevok v téme: Dve krstne mena
bubinka

ahojte, viem, ze sa zo zakona mozu dat tri krstne mena, ale chcem sa spytat, ci uz mate niekto skusenost, ze ste dali dve krstne mena a obidve sa pisu v obcianskom preukaze? lebo by sa malo len jedno, len ja chcem dat meno s pomlckou...dvojite...tak preto....ze ci by sa dalo dat do obcianskeho potom oficialne to dvojite krstne meno...

bubinka

ako ste sa tu rozfrcali damy, co prispevok, to sama ironia:))) nice...predstavte si, ze hannah olivia..nebola v ziadnej telenovele, tu kombinaciu som si vymyslela sama a btw, kapustova sa urcite volat nebude...:)

bizzi

to som videla aj ja v tel.novinach, ze v jednej romskej osade znie meno kazdeho druheho dietata prilis "vasnivo":))
podla mna je stara dobra klasika na slovensku "sara-vanessa":)))
no..a co sa tyka hannah olivia, to sa mi zda celkom pekne..ovsem podla priezviska...

mari

A tie k vam este neprisli: Romeo, Romea, Ramon, Ramona, Romina, ...
ja sa zabavam na takych menach ako Irina Schuster, Larisa Müller, Olga Meier, .... vsetko hrdinky ruskych romanov od svetoznamych autorov. Proti gustu ... vsak na niecom sa musime zabavat.

47474

aj tak najlepsie su mena Jessica, Cleo, Manuela, Rosalinda, Don Chuan, Diego... fakt sa ti slovaci musia opicit po inych? co nemame pekne slovenske mena? a fakt, no Olivia hanah Kapustova znie fakticky skvele

mari

Tak dufam, ze to nebude Hannah Olivia Kapustova alebo take nieco. Dufam, ze mas k tomu pasujuce priezvisko... inak neviem.