Bolesti kĺbov

Príspevok v téme: Bolesti kĺbov
lovely4

Dobrý deň chcela by som poradiť.Už dlhšiu dobu ma bolia všetky kĺby na rukách ,veľmi mi opúchajú bolesti sú už neznesiteľné v noci vôbec nemôžem spať .keď prídem do práce tak sa to zhorší pretože pracujem v chlade lekárka mi robila aj testy na reumu pred štyrmi mesiacmi ale tie boli vraj v poriadku.Chcela by som poradiť čo by to mohlo byť ďakujem za odpoveď.

Majka.Š.

Nie, otec bol lekár, lieky od bolesti vždy odmietal. Radšej trpel. Ona mu dávala prírodné liečivá, bolesti mu ustúpili. Ale mal už zničené telo z chemoterapie, aj sám vedel, že je koniec. Aspoň že nezomieral v bolestiach. Minimálne o dva roky mu predĺžila život. Hneď na začiatok nám povedala otvorene, že na vyliečenie je už neskoro. Je to férový človek.

ni-ka

Majka-ked zomieral na rakovinu-nedostaval nahodou silne lieky od bolesti?Na zmiernenie bolesti z rakoviny?To by vysvetlovalo preco ta bolest klbov zmizla...

ni-ka

z vlastnej skusenosti viem,ze ziadny gel-ci uz prirodny alebo voltaren forte mi nikdy nepomohol na bolest reumatickeho klbu...
jedine co trochu pomaha je klbova vyziva-ale len ako prevencia,nie ako liecba...

Majka.Š.

Tu niekto spomenul Dr. Albertovú, my s ňou máme dobrú skúsenosť. Náš dedo mal bohužiaľ rakovinu, ale veľmi ho trápili aj kĺby. Na pokročilú rakovinu žiaľ zomrel, ale posledný rok aspoň netrpel bolesťami kĺbov čo bolo vďaka Albertovej. Predĺžila mu život a nič ho nebolelo. Aj to je pomoc, hlavne u starého človeka.

ni-ka

super,dufam ze ti urobia kompletny krvny obraz a konecne sa to niekam pohne...:-)
potom sa ozvi a napis ako dopadli odbery a co dalej...drzim palce :-)

lovely4

dnes som zmenila lekarku konecne .vo stvrtok idem na krv a potom podla vysledkou ma ide poslat na dalsie vysetrenia :-) uvidim co mi zistia