Caj Pu-erh

freid

pila som ho a chutil mi ... ale zeby sa z neho neviem ako chudlo ... to je ked tak len doplnok ... najdolezitejsia je strava a pohyb. Viac odporucam zeleny caj. !!!! Najskor mi nechutil ... ale dnes uz denne vypijem liter +- .

jennifer19

ja som sa ho snažila piť,ale mne osobne tento čaj nechutí.no moja známa s nim za 3 mesiace schudla 10kg,ale aj cvičila,takže neviem či je to tym

neries

pol litra denne mozno takeho ovocneho ...cierny zanasa ladviny....aspon tak som pocula a tiez som ho pila a potom som mala zaludocne problemi ..vlastne je to ako prehandalo a ked ho prestanete pit tak uz sa nevy....s prepacenim ...

wewerka

no ja si myslim ze pravda je niekde uprostred....nemyslim si rozhodne ze cierny caj je skodlivy, ale VSETKO S MIEROU a to plati na vsetko na svete a tiez aj na caje. podla mna tak pol litra caju denne je hranica ktora je pre cloveka vhodna ale privela caju-a to akehokolvek - zbytocne odvodnuje a nie je to zdrave.

neries

a tiez nepijem zeleny caj na litre a hlavne nie kvoli tomu aby som schudla ..a je pravda ze caje su zdrave no mozno ked si ho das raz za cas hlavne co sa tyka cierneho caju ..chcem vidiet reakciu potom ked ho prestanete pit alebo ak budete mat nejake problemi so zaludkom alebo oblickove kamene , no nezelam to zase nikomu ....lebo zaludocne problemi su podla mna najvacsie problemi viem o tom svoje ....a toto forum je myslim ze o tom aby si ludia navzajom radili a ak neprijmete negativny no osobny nazor z vlastnej skusenosti na vec o ktorej si vy myslite ze je spravne tak to uz nieje moja chyba ...

neries

...no je to trosku iny druh kofeinu ..ok vsak ho pite ja som chcela len poradit ....vsak kazdy sa uci na vlastnych chybach

cajarka

neries prosim ta ries, co nazves hlupostou. Ved ty asi vobec netusis, ze aj tvoj oblubeny zeleny caj obsahuje kofein presne tak ako cierny a pu- ehr. Len v zelenom a pu ehr caji je kofein viazany pevnejsie na triesloviny, takze sa uvolnuje pomalsie a jeho ucinok je menej vyrazny a trva dlhsie oproti ciernemu caju.

cajikova

pu er je super,aspoň pre mňa,obsahuje až 24x menej kofeinu,a preto si ho môžem dať kedykolvek,nie preto aby som chudla ( nepotrebujem to ,som štíhla-nie z čaju ale z cvičenia), ale preto že mi chutí

evca444

boze tak ked z neho nechdudnete tak naco ho pijete..jak neviete citat po dlhsej dobre zrychluje metabolizmus...to neznamena ze z neho nejako extra schudnete ale rychlejsie spalite jedlo a nepriberete...o to ide..ked vam nechuti naco ho pijjete ??ved ste hovorili ze tomu neverite...ja ho pijem bez cukru a chuti mi ..to je vsetko co som chcela dodat

neries

podl amna puerh caj je riadna hlupost ....telu praveze skodi nie to ze yb mal nejake pozitivne ucinky ..je to caj cierny a ten sa neodporuca pit hlavne vo velkych mnozstavach a ver mi vzdy lepsie zeleny ako kadejake tie cinske vymysli ......