Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aký je rozdiel medzi chudou, štíhlou a plnoštíhlou postavou?

zuzi74

Sylvia, este chcem dodat, ze kazda zena ma zrejme aj inu predstavu o stihlosti.
Mam kamaratku, ktora mi stale tvrdi, ze pri mojej vyske 169 cm a 57 kg som strasne ale strasne chuda, ba az anorekticka. Kedze sa ma to aj mierne dotklo, tak som jej vysvetlila, ze ci vobec pozna vyznam slova anorexia a uvedomuje si aka je to vazna choroba. Lenze co sa aj mozem cudovat takym slovam, ked ona vazi pri vyske 164 cm takmer 80 kg a jej najnizsia vaha v dospelosti, kedy bola vraj podla jej slov velmi chuda bola 62 kg. Pochopila som to uz u viacerych dievcat, ze tu ide aj o zavist, lebo oni normalnu vahu na svoju vysku nedokazu dosiahnut kvoli vecnemu prejedaniu sa a tvrdenim, ze oni aj z 2 dcl vody priberu.
Inak na svoju vysku a vahu si stihla, ale anorekticka rozhodne nie.

Lulu2011

teda extra stihle zeny...sa mi pacia...

inak u niektorých typoch sa mi paci aj zaoblenost, ale nie nad 40tku velkost

momentalne nosim 38/40 - jeansy skor 40 a chcela by som ist na cistu 38, mozno 36...proste sa lepsie citim chudsia...

Lulu2011

tak to nie je na anorekticku, si stihla, ja som mala pri 173-174 cm 50 kg a bola som dost stihla, ale tiez som mala zadok, boky 90-92 cm pas 58 cm, mne sa to pacilo, skoda, ze som pribrala vekom :)) podla mna stihle zeny su nadherne....

llo

no ak vezmeme vysku 170cm, zena ktora necvici a nevenuje sa ziadnemu sportu vrcholovo tak chuda je od 48kg do max 55kg, nieco na vyse od 55 do 65 zalezi od svalovej hmoty a vahy kosti, nadvaha je vsetko nad to a obezita nad 80kg

Jorge

usb tá dvoječka je peknučká kočka :-D Najkrajšia zo všetkých čo si tú dal/a.
Tak potom ten tretí stupeň musí mať vyše 200 kíl :-D

usb

Citala som raz jeden letak o obezite a pisali v nom, ze sa deli na tri stupne:
Lahka nadvaha, mierna a tazka obezita.
Ktorym stupnom trpi dana slecna neviem urcit :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Aký je rozdiel medzi chudou, štíhlou a plnoštíhlou postavou? - Fórum - ZDRAVIE.sk