Som psychicky na dne

Príspevok v téme: Som psychicky na dne
lebowski999

Ahojte, chcel by som sa vas spytat, ako to funguje u psychologa. Neviem ci ho potrebujem, len viem ze uz nezvladam tieto depresie a pocit beznadeje. Mam sice vela kamaratov a kamaratiek, ale vsetci ma poznaju ako vysmiateho veseleho cloveka, ktory nemal nikdy ziadne problemy. Poznam ich reakciu pri vaznom rozhovore, bola by asi taka \"kasli na to, svieti slnko, daj si pivko\". Ale toto to neriesi. Stratil som moc blizkeho cloveka a nedokazem na nic ine mysliet. Mozem robit cokolvek, byt kdekolvek. V praci sa nesustredim, uz 3 mesiace som poriadne nespal. Nechuti mi jest. Jednoducho som kopka nervov. S depresiou sa prebudzam, s depkou zaspavam. Prosim poradte nejake lieky, alebo ako sa tychto stavov zbavit? Dakujem Tomas

zuma

anita posli toho tvojho kretena kade lahsie,to ti nestaci,ze ma plany,ktorych si ty neni sucastou a este ta aj bije?zit s jeho rodinou pod jednou strechou urcite tiez nie je vyhra,tak preco to vsetko ponizovanie a vyuzivanie znasas?mas na to nejaky konkretny dovod?urcite na teba caka nejaky chalan,ktory ta bude mat skutocne rad a bude si ta vazit a tohto debila posli do prdele,taka je moja rada

space

cawte mam 16 a este na konci roka mi navrhla triedna ze by som mal navstivit psychologa .....ako najprvv som sa urazil ale ked tak nad tim rozmislam tak to neni asi take strasne a moooozno by som tam siel ..len neviem ze ako co tam mam robit ako proste tam prisem a co mam preboha povedat to bude uplne blbe podla mna cele neviem.....ako to tam pls prebieha

gloria

zbal si vsetky veci a odid co najdalej od neho...vymaz telefonne cislo a pomaly sa snaz nanho zabudnut...podla mojho nazoru to nema zmysel, tak naco sa trapis?

anita

chcela by som stoho vztahu vystupit len sa velmi bojim, kedze sa pozname uz od detstva a strasne som na nom zavisla,a,e viac sa trapim ako by som bola stasnta.Bojim sa rozchodu kedze ani jeden z nas nechce to definitivne ukoncit,mam strach ze co bude bez neho, ake to bude?????citim strasnu uzkost a moj zivot straca zmysel bez neho.Su chvile ked nam to klape a vtedy by som modre z neba mu dala len ze on neverim tomu ze by mi opatoval taku istu lasku, dakedy mam pocit ze len tak je somnou aby nebol sam

anita

prosim pomozte mi som velmi zufala a potrebujem pomoc mam rodinne problemi a najviac ma trapi 6 rocny vstach v ktorom sa len trapim.moj priatel je velmi cudny,zijeme spolu uz priblizne rok a dajak nam kto neklape, kedze byvame v spolocnej domacnosti s jeho rodicmi ktorych neznasam a cela rodina zo mna robi sluzku, v poslednom case som si vsimla ze mi klamea stale na mna ruku dviha aj za uplne malickosti!!!mame spolocnu hernu v ktorej vacsinou pracujem len ja aby on ohol splacat svoje dlhy a uskutocnovat si svoje plany ktorych nie som sucastou!!!stale sa hadame, on v poslednom case kasle na mna kamarati su mu ovela dolezitejsi.a na svoju rodinu si neda dopustit a necha so seba robit poskoka

lebowski999

Jasne, ja nad tym uz nestresujem. To ci si o nu niekto utrie topanky, to uz je jej biznis... Ja uz nemam silu, ani chut ci ochotu ju nejako riesit. Tieto 4 mesiace mi uplne stacili, uz to nechcem prezit. Dakujem za rady, ja uz som za tym dvere zabuchol. Akurat rozmyslam ci by som isiel znova do toho, aj keby ona zmenila nazor. Obavam sa ze uz asi nie. Momentalne mi je dobre, mam cas na svoje zaluby, kamaratov, nejaky ten festival a nikto ma nestresuje co mam a nemam robit. Takze myslim ze aj ked to bolo tazke obdobie, bolo spravne rozhodnutie. He a co sa tyka toho zvieracieho kamarata? Myslim ze to by som nezvladol, asi by mi vadili chlpy po byte a okrem toho nemal by ho kto vencit nakolko ja pracujem a zasa tyrat zviera tym ze cely den bude same doma tiez nie je vyhra. Asi si kupim hada, toho som vzdy chcel:)))

rick

Poviem ti na rovinu,pretoze som prezil to iste,mozes sa na nu rovno vykaslat a poslat ju...,pretoze cim viac sa budes snazit si ju ziskat,zmierit sa,pokusat sa o nejake vysvetlenia,cim viac sa budes snazit prejavovat svoje city,tym viac ta bude odmietat,pretoze ona sa tak uz rozhodla,ze nie si ten princ,pre ktoreho by bola ochotna obetovat svoje city.Musis sa s tym zmierit,ze ona tuzi po inom princovi,skoda len,ze si napokon najde takeho princa,ktory ju len vyuzije ako handru a potom za nou zabuchne dvere.Ale to je osud takychto "naiviek",ktore romantizmus spajaju s naivnymi predstavami o princoch na bielych konoch a muzov,ktori im skutocne vedia prejavit svoje city,odmietaju kvoli roznym blbostiam.Zmier sa s tym,chlape,nie si proste pre nu princ na bielom koni.

poliewoocka

Je tazke poradit cloveku s ktorym nemam osobny kontakt ale pomohol by ti nejaky zvieraci kamarat-najlepsie psik alebo macicka-ti dokazu pocuvat..Ak to neprejde pomoze uz len psycholog...Vela stastia