strava do skoly na prednasky

Príspevok v téme: strava do skoly na prednasky
ydalia

Ahojte. Mozete mi prosim poradit, inspirovat ma, co by som si mohla bravat do skoly na prednasky jest? Ranajky budem sice ako-tak stihat a tie aj musim, lebo po ranajkach beriem lieky na cukrovku a ine este.
Ide o to, ze rozvrh mame postaveny tak, ze zaciname pred 9h a koncievat budeme okolo 16h. Prednasky mame mimo centra,uplne na kraji kde v blizkosti skoly ani ziadne gastro ci jedalen nie su, je tam iba 1.klasicky bufet.
No a nechcem zit len na bagetach a takto podobne,lebo to by som len pribrala a ja skor potrebujem schudnut. A zas aj kvoli cukrovke si nemozem dovolit prilis "hladovat" lebo potom sa mi to prejavuje blbo ohladne zdravia..
Budem rada za kazdy dobry napad, inspiraciu. Dakujem

ydalia

U mna je to najhorsie s pecivom. Neviem ake jedavat,ktore je kvoli vahe zdraviu atd najlepsie. Ide hlavne o ranajky, vecere. Lebo jest bez peciva napr.sunku syry sem-tam nejake tie spisske parky a podobne si neviem predstavit. Ja jedavam vzdy k tomu vela zeleninky,ale prave k tomuto jedavam aj to pecivo. Ked jem masko so zeleninovym salatom s nejakym tym lahkym dressingom tam mi to pecivo nechyba. A ked som aj v nakupnych centrach tak sa neviem v tom mnozstve tmaveho cerealneho a pod.peciva orientovat. Kde kupujete a s ktorymi znackami vyrobkov mate dobre skusenosti?

ydalia

Fleur dakujem ti. Kvoli nasyteniu si budem robievat nejake to masko a k tomu zeleninku. Lebo len z cistej zeleninky by sa tazko nasytila. A ovocia moc nemozem, mozno tak jablcka

Fleur de lis

No zeleninu ako salat, mrkvu, kalerab a podobne. Ovocie. Orechy. Avokado. kuracie prsia so zeleninou. No najma asi rozne druhy šalátov. Ak si mas moznost piect tak nejake zdravsie varianty chlebov (orechove...).