Rakovina pankreasu?

Príspevok v téme: Rakovina pankreasu?
|AnonyM|

Takže pre moje chronické bolesti v epigastriu som sa rozhodol hľadať na internete že čo by to mohlo byť. Hľadal som až som sa nejak dohľadal nato, že či to nieje náhodou rakovina pankreasu. Mám tupé, mirne bolesti v epigastriu už rok. Stolica v pohode, žiadne zapchy ani hnačky, ani vracanie len tá tupá bolesť. Na tej stranke kde som to čítal tak bolo že pankreatitida ma ostré bolesti v nadbrušku a nádor tupé. Lenže mňa napadlo, že ak by to bola rakovina tak za ten rok by už bolo v podstate pomne. Mal som robenu sonografiu 2x aj krv mi brali tak by prišli nato že mam rakovinu alebo pankreatitidu nie? Prosím poradťe tie bolesti ma dostavaju do zufalstva každý deň prezerám internet aj 2 hodiny. A nakoniec skončím vždy u rakoviny. Mám len 17 rokov a veľký strach z toho čo somnou bude :/ Inak na gastroskopii na kontrole mi povedali že všetko je OK (mal som reflux žlče do pažeráka)

hviezda01

dnes mi lekárka povedala,že to nemusia byť obličky,ale aj močový mechúr..stále viac a viac ma to brucho bolí..:-(

hviezda01

momentálne sa mám celkom dobre,zajtra začnem užívať antibiotika,tak sa mi snáď ulaví...bolesť nieje silná,len otravná,som zo toho dosť nervózna...

hviezda01

Ďakujem za podporu..:-),ja viem,že to može byť zo všeličoho,ale keď ja sa tej pliagy tak hrozne bojím,že myslím hneď na to najhoršie..ešte raz srdečná vďaka...ak budem vedieť viac,tak napíšem..

Lulu2011

hviezda - vela ludi ma kamene a o nich ani nevie, ono ju bollei tie kamene zrejme, nie skore stadium rakoviny, som nasla temu co si pisala, ma sa dobre teraz?

co sa týka krvi v moci, ak je mikroskopicka a len stopy tak sa neboj, mozu to byt kamene a piesok, ja som tak mala a mam kamienky aj ten piesok, mala som oblickovy zachvat a tak mi to zistili, niekedy mozu boliet aj v predu, resp. bolest vyzaruje, ale v epigastriu by nemala

kikarika1

lulu

omg zistili jej to mikroskopicky, keď jej operačne odstránili celý žlčník, pretože mala žlčníkové kamene...všetko čo ti vyoperujú sa potom odosiela na histologické vyšetrenie a tam sa zisťuje, či sa v danom orgáne vyskytuje rakovinové bujnenie alebo nie.....

ja by som nebola pokojná ani keby som mala "len" kamene, pretože moja mamka ich tam mala vyše 20 rokov a nevedela o nich (ako by aj mohla, keď nemala nikdy ťažkosti?)