Nemôžem ju stratiť

Príspevok v téme: Nemôžem ju stratiť
Sokky

Poradte mi nejako mám 18 rokov a strašne ľúbim jednu babu. Tu je historka. Ona má už 6 rokov chalana, ktorý ale podľa toho čo som počul od nej sa vôbec o ňu nestará. Začalo sa to keď som mal na týždeň voľný byt a zavolal som ju ku mne. Sama sa opýtala či môže u mňa prespať a ja som povedal áno. V posteli sme sa rozprávali až takmer do rána. Nič som nechcel začať (aj keď sa mi páčila, chcel som ju ale mala toho frajera) lenže ju to nejak chytilo a začali sme sa bozkávať a blah blah dokonca sme sa spolu aj vyspali. Takto to bolo každý deň bál som sa že ma hneď po prvom dni odkopne ale nestalo sa každý deň mi písala či môže znova prísť a ja som vždy odpovedal áno. Bolo mi s ňou fajn priam úžasne. Potom keď už mala ísť preč mi hrozne chýbala a trápil som sa že ju už neuvidím. Bola s frajerom písala mi že celý čas iba myslela na to aby som namiesto neho bol vedľa nej ja. Písal som jej v kuse potom prišla ešte posledný deň čo som mal voľný byt a tam sa to vyjasnilo všetko. Niečo ju ku mne priťahovala a taktiež aj mňa. Boli sme spolu ako partneri. Chodieval som ju vždy pozrieť keď chcela, odprevadil som ju na vlak, dokonca jej aj napiekol či niečo uvaril. Bolo mi s ňou super. Chodievali sme spolu skoro všade a boli sme každý deň dlho spolu. Potom keď raz na dlhšie odišla tak mi písala že jej volal frajer a bavili sa o rozchode bola smutná, že ho stratí ale ako myslela, že stratí mňa tak sa rozplakala. Utešoval som ju aby bola kľudná a neplakala. Nevedela si predstaviť byť bez neho ale taktiež si nevedela predstaviť byť bezo mňa. Hovorila mi že ma začína ľúbiť, že ju nikto nerobil tak šťastnou ale vkuse myslela aj na to že môže stratiť aj jeho. 6 rokov je predsa fakt veľa. Ako odchádzala do Talianska tak mi povedala že si to premyslí a že chce byť moja plnohodnotná priateľka. Ale nestalo sa tak stále premýšľala plakala a nechce ho zo života že nieje pripravená. Ja som bol nešťastný lebo som myslel že už bude fakt iba moja. Posledné dni som sa snažil jej nepísať ani podobné bol som trochu iný k nej lebo som proste vedel že ju asi čoskoro stratím. Frajer jej povedal že idú spolu do Egypta najprv povedala že nie ale rozhodla sa nakoniec že ide že chce zistiť či to ešte iskrí medzi nimi. Povedal som jej pre to že to fakt nechápem že ľúbi aj mňa aj jeho a teraz takto. Ničí ma to že tam má ísť zrušiť sa to už nedá iba ja ju nechcem stratiť chcem byť s ňou ľúbim ju bola fakt celý čas úžasná. Ona nechce stratiť ani mňa viem to lebo mi to povedala ešte dnes keď som s ňou bol a neviem čo mám robiť. Viem znie to ako keby bola mrcha, krava, kurva a podobné ale nieje poznám ju až moc dobre iba ma to vnútri ničí že tam ide a ja ju stratím. Prosím nejak mi poradte alebo podporte ma neviem možno vlastné skúsenosti čo by som mal urobiť.... neodídem od nej nejde to bohužiaľ už nie. Predom ďakujem

Maoam

uz som ti pisala, ze ona chce VSETKO

ten jej asi nebude taky dobracisko ako ty, mozno si nim nie je taka ista ako tebou, no a ten zapich, ako ide s nim do Egypta zistit, ci a ako to medzi nimi este 'iskri', si vies v praxi asi predstavit

pozri, si v presne takej istej situacii ako byvaju baby a zeny, ktore sa namotali na zadaneho alebo zenateho

beriem teraz zadaneho, lebo ten sa nemusi rozvadzat, iba rozist - taha to na dve strany, bohvie kde je pravda, ktovie co ta tvoja hovori jemu, ked je s nim, ty pri tom predsa nie si, ani nevies, co spolu robia, ake maju plany atd.

mozno mali krizu a ty si jej padol vhod, pri tebe sa citila super

no a teraz sedi na dvoch stolickach, jeden jej asi dava materialne veci a moznosti, ktore jej ty nedavas, ty jej davas vela po emocnej stranke a zdvihas jej sebavedomie a si starostlivy a isty

do toho Talianska ide kto kedy? ona ci on

Agnes989

Ona tvrdi ze ho miluje, teba ale tiez miluje, s nim ide zachranovat vztah na dovolenku a o tebe vie, ze na nu poslusne doma cakas kym sa vrati, vysmiata, opalena, udobrena so svojim a potom zase vhupne do tvojej postele. A zase to bude o tom istom. Zbytocne cakas, ze sa s nim rozide a bude len s tebou, sama ti predsa tvrdi, ze jej to takto vyhovuje a ze o neho nechce prist. Evidentne jej dava nieco, co jej vyhovuje ale tebe o tom nepovie. Ak ti vyhovuje zit v takomto trojuholniku a delit sa o zenu a jej telo s inym chlapom, tak si s nou ostan. Sam velmi dobre vies co od nej mozes cakat a co nie, jasne ti povedala, ze sa s nim nechce rozist a ze ho miluje, tak sa podla toho zariad.

Maoam

myslim, ze na tebe ako osobe, muzovi bolo vsetko OK, jedine, v com si urobil chybu bolo, ze si sa namotal na babu, ktora je vo vztahu a nehra cestnu hru

Sokky

Chápať sa to má tak teda ja som to pochopil že všetko bolo super na mne že nemala žiadne podmienky že by som sa mal zlepšiť iba to že mala ešte niekoho teda.....

Sokky

Ešte tak ako taká čerešňa alebo neviem..... pýtal som sa jej pred odchodom že čo jej na mne vadilo čo bolo čo som nemal vravela že všetko je ok tak som sa opýtal že prečo nechcela byť somnou čo jej vadilo.... odpoveď bola že má frajera....

Maoam

v podstate sa ti deje to, co sa deje väcsinou opacne zenam s muzmi

tu su obratene role

ty stale dufas a veris, ospravedlnujes a snazis sa chapat a nechces si pripustit tvrdu realitu

ak by ta fakt tak strasne chcela, na ziadnu dovolenku by nesla, ale chcela by byt uz len s tebou a ten vztah razne ukoncila, aj po 6tich rokoch

vyzera to vsak tak, ze v tom Egypte asi nebudu spat v dvoch oddelenych izbach, ze ano a myslim, ze ti hovori polovicate pravdy alebo ta pekne zavadza, podla toho, ako jej to prave vyhovuje

netvrdim, ze sa s tebou necitila fajn, zrejme jej davas nieco, co ON NIE

ona chce mat VSETKO

Sokky

Agnes sám sa ospravedlňujem bolo ti to asi zle vysvetlené. Je tam toho veľa áno je sviňa s toho čo mne hovorila nehovorila mi ale všetko o ňom napísala mi že ľúbi aj mňa aj jeho. Pochopiť treba že sú spolu 6 rokov. Je to viac verzii ako sa to má chápať. Idem si zachraniť vzťah, bojovať o vzťah a podobne. Ide len o to že keď som jej to vysvetloval tak povedala že bude stáť za svojím názorom. Nechcem ju stratiť uvidím podľa toho čo mi povie po tom ako sa vráti. Ako prajem jej to všetko aby s ním bola ale sama mi povedala že sa jej tak ľahko nezbavím, vždy mi ona píše pekné veci, že to neukonči somnou a blah blah ďalšie veci že chce ma už vidieť, že jej chýbam a podobne, neviem podľa mňa tam išla nie kvôli tomu že ide s ním ale prosto na dovolenku a uvidí sa že ako to bude. Neviem s ktorej vety si si vyvodila že to je tragédia tam ísť. Ako po prvé na to že ho ,,ľúbi,, sa mi to zdá divné inak by ho nepodviedla prvý dôvod prečo je ten frajer divný, nikdy sa skoro nevídajú a to myslím tak že raz za mesiac..... výnimka je táto Dovolenka. Vždy keď potrebovala pomôcť písala mne jeho vždy odmietla respektíve ani mu nenapísala, všetko čo jej písal ignorovala... fakt že ignorovala..... Neviem no hovorím uvidím po Egypte všetko to má svoj čas ja ďakujem vaším odpovediam pomohli mi nemyslím už tak na to aj keď mi chýba ale to všetko bude. Ešte maličkosť v Pondelok skoro ráno to je 00:20 asi odlietala v Nedeľu som sa s ňou ešte bavil že ma klamala a hovorila len že ju to uráža že to není pravda že tie veci čo mi narozprávala myslela vážne tak som sa pýtal že ,,tak prečo sme tu teraz a ty ideš tam,, že chce vedieť ako to tam bude a že uvidí po tých 2 týždňoch. Hneď po tom som bol nazúreý a odchádzal som veľmi neštastný a tým aká som povaha mi to prišlo ľúto celé a chcel som ju zase späť neviem čo sa tam dialo fakt neviem.....

Agnes989

Mas ju moc zidealizovanu, ja ju sice nepoznam, ale z toho ako sa sprava vidim len to, ze ublizuje jemu aj tebe. Vysvetli ty sam, preco sa s nim nerozide ked o nom hovori len v zlom a nic na nom nie je dobre. A teraz ma podla toho co ty pises moznost byt s chlapom ktory ju miluje a ktory je dobry. Preco ostava v tom zlom, reps. nechava si aj to aj to? A preco s nim isla na dovolenku ked to opisala ako pre nu strasnu obetu a teror ze tam ide? Ako ti to vysvetlila?

Sokky

Ale môžem ti potvrdiť že som nebol kurevník ako opitý som mal vždy block keď som nikoho nemal povedal som baby že sorry nie a keď som mal tak som odpovedal že som zadaný a išiel som domov. Taktiež aj za triezva či už som bol sám alebo nie. Ku tomu ja nepotrebujem spoznať babu za pultom skôr ju chcem spoznať niekde kde je kľud a pokoj.

Sokky

Agnes moc nesúhlasím prekrúcaš to ja som nepovedal že keď som bol v inom vzťahu tak som bol ja taký istý práveže naopak bol som stále taký istý milý a podobne, iba fakt po čase boli tie argumenty absurdné a bez žiadnej inteligencie iba tak to blabotalo preto mi to nevadilo nikdo som nebol ja ten kto to skončil tak či tak. Ale teraz je to iné neviem moc to bereš silno nemyslím si že to tak je u tej baby ale každý má na to iný názor takže ťa neodsudzujem. Súhlasím trocha s tebou ty tu babu nepoznáš čiže máš právo o nej hovoriť ale fakt pochybujem že niekto kto chce niekoho smanipulovať by chcel s ním byť každý deň. Áno zabudol som povedať že veľa krát prišla ku mne domov že chce ísť von a vždy ma navšívila aj keď som to nečakal ... pochybujem že babe ktorá si chce len užiť tak by sa jej chcelo za ním ešte doliezať a sama si vybavovať kam sa pôjde. Ku tomu ešte väčšinu plánov kde chceme spolu ísť vymýšlala ona takže tak ako chcel som ja niečo povedať ale ona to hneď cekla. No dobre píšte mi sem kľudne ešte. Ja teraz už iba čakám kým tých 11 dní ubehne. Dobre že som chorý aspoň premýšlam iba nad liečením sa. Určite nebudem ja ten kto jej bude vypisovať