Nepijem nefajcim... problem?

partizan22

Nazdar @ghjjoko ja som na tom podobne,akurat ze som uz skusal fajcit asi 2x v zivote ale vobec mi to nechutilo len ked mi nukali kamarati ze "daj si a podobne,, tak som povedal tak teda dobre ale vobec mi to nechutilo.A co sa tyka alkoholu tak musim priznat ze napity som uz parkrat bol ale opat to bol napad kamaratov ,teraz si dam tak max. 2 piva za den.Uz davnejsie som totiz pochopil ze z ozierania sa vlastne nic nemam len odjebem peniaze a je mi zle preto som s tym uz davnejsie prestal.Kedysi som si myslel to co ty ze bez velkeho mnozstva alkoholu a cigariet nezapadnes medzi kamaratov.
Napr. skoro vsetci moji kamarati fajcia a ozieraju sa a tiez na tom odjebu kopu penazi a velakrat mi hovoria ake mam stastie ze nefajcim atd...Predsa len tie cigarety nie su najlacnejsi artikel.A ak ti mam poradit tak s fajcenim a pitim vo velkom ani nezacinaj
1.Usetris peniaze
2.Neprepijes si mozgove bunky
3.Nedojebes si pluca
Mne tiez hovoria spoluziaci ze som kokot lebo nafajcim a neozieram sa ale jebem na nich nech si hovoria co chcu,to je aj tak vsetko co s tym mozu robit.A odpoved na poslednu otazku bohuzial z 90% su cigarety a alkohol jedina sanca ako zapadnut.
Ale ak ti mam poradit NEZACINAJ S TYM
:)