Ako napísať dohodu o odstúpení od dohody o odstúpení parcely v záhradkarskej obl

Príspevok v téme: Ako napísať dohodu o odstúpení od dohody o odstúpení parcely v záhradkarskej obl
Iba Katka

môj otec podpísal dohodu o odstúpení prenajatej parcely v záhradkarskej oblasti, ktorú chcel kúpiť do vlastníctva, ktorá bola podpísaná medzi ním a odstupujúcou nájomníčkou. Potom však náhle zomrel. Jeho manželka, by rada odstúpila od tejto dohody, kedže nemá financie ani náladu na starostlivosť o záhradu vzhľadom ku okolkostiam.
Bývalá nájomníčka, ktorá spísala pôvodnú dohodu sa s nami nechce baviť, len nám oznámila, že chce dohodu o odstúpení od pôvodnej dohody doručiť poštou spolu s originálom.
Netuším však, ako dohodu o odstúpení od dohody spísať, vzhľadom na to, že dohoda bola podpísaná medzi ňou a už zosnulým.
Dohoda vyzerá takto:
DOHODA
Gabriela K., bytom xxx, týmto prehlasujem, že som odstúpila svoju prenajatú parcelu v záhradkárskej osade xxxxxxx pánovi Vlastimilovi V., nar. xxx, bytom xxx, podľa vzájomnej obojstrannej dohody, za dohodnutú čiastku xxx€, ktorú som vynaložila na ďalšie zveľaďovanie záhrady a opravenie prívesu.
V xxx dňa xxx
Odstupujúca:
Preberajúci:
Svedok: