lubi dvoch

alexia

kaloman a ako dlho ste spolu? suhlasim ze je to riadna blbost milovat dvoch. Tiez mam chalana a stalo sa mi ze sa mi zapacil iny chalan. takisto som si myslela ze je to laska ale potom som zistila ze to bolo len take poblaznenie az kym som ho nedostala. Potom som to pravdaze lutovala, a doteraz mam vycitky pred mojim chalanom on o tom nevie..

aaaninka

Máš to fakt ťažké... Aj mne sa to už stalo. Milovala som svojho priateľa, ale zaľúbila som sa do iného. Ale nepriznala som sa. Nakoniec som sa rozhodla pre toho druhého.... Ale mám aj iný príklad. Milujem svojho terajšieho priateľa, ale tiež som stretla niekoho, kto ma neskutočne zaujal. Zamilovala som sa doňho na prvý pohľad. Ale ako sme sa len priatelili, zistila som že nieje až taký skvelý a rýchlo som sa prebudila... A teraz ešte viac milujem svoju lásku a snažím sa mu to dávať viac najavo. Tak sa drž!!!

kaloman

ja som jej to povedal, ona povedala ze chce aby sme boli spolu a ze bude dobre. len mna ubija ten pocit ze pokial k nemu daco citi tak sa to moze obratit kazdy den. neviem ako sa mam teraz tvarit ked sme spolu, ked neviem ci aj vtedy nemysli na neho

zajik

je nezmysel aby lubila obidvoch,teba sice nechce stratit,ale on je pre nu nieco nove co ju láka a pritahuje....musi sa rozhodnut a to by si jej mal povedat...