Zlí doktori?

Príspevok v téme: Zlí doktori?
menma

Zdravím dnes som bol u doktorky že mavam vysoký tlak zmerala a tlak bol celkom fajn čo som bol aj ja prekvapeni lebo väčšinov mam 135 na 80 a tak čo som chcel od doktorky bolo či by mi nespravili sono obličiek proste aby ma niekde poslaly pretože v poslednej dobe som fakt slaby a mam podozrenie prave na obličky pred 2,5 mesiacmi mi ich kontroloval urolog povedal že su v poriadku ale neviem necitim sa na to doktori si myslia že si te choroby nahovaram ale ja sa fakt citim na hov.. tak preto chcem skontrolovat obličky lebo sa bojim v moči mi nenašli žiadnu infekciu ani nič ale neviem prečo ty doktori nechcu skontrolovat obličky ved to neni take tažke ved ak mi nahodov zlyhavaju tak potoom budem jak chuj chodit na dialize a to nechcem nechapem prečo vobec nechcu spolupracovat ja sa citim zle a oni mi povedia že to si nahovaram možno maju aj pravdu ale citim sa velmi zle čo mam robiť poradte

ni-ka

hanka-citaj poriadne-autor udava ze ma vysoky tlak 135/80-to je vysoky tlak??
a vysetrenia mu urobene boli,moc aj sono a vysledky mal ok...
v inej teme pisal ze ho stipala spicka penisu,tak bol u urologa a ten mu urobil sono aj rozbor mocu a kultivaciu a vylucil bakterialny infekt...ale autor temy si zmyslel ze ma pyelonefritidu tak bol za nim opat...doktor mu povedal ze s oblickami problem nema,tak si autor hlada dalsie smrtelne choroby...

hanka9

Menma udava, ze mava vysoky tlak a citi sa fakt slaby, dalej udava ze sa citi fakt na hovno, dalej uvadza „ja sa citim zle“, dalej uvadza „citim sa velmi zle“.

Preto je nutne vec nepodcenovat a porobit mu nevyhnutne vysetrenia a nie ironicky sa vysmievat a posielat ho okamzite za psychiatrom.

Bohuzial stale sa vyskytnu pripady, kedy najmä nezodpovedny lekar (nastastie je ich malo) dostatocne „nevypocuje“ pacienta, vec podceni, kona nedbanlivo no a potom je uz mnohokrat pre pacienta neskoro, vsak...

ni-ka

skus si doplnit vitaminy a mineraly-take oycajne cecko je zazrak...cerstvy vzduch,pravidelny spanok aspon od 22ej a hlavne si nehladaj po nete choroby :-)
a vysoky tlak je tak 170/110...to co si mal ty je mozno zvyseny...
a mimochodom, problemov s oblickami som si uzila a vyzera to trosku inak...v prvom rade som mala tlak 220/130 a nemohli mi ho znizit,lebo som bola zavodnena,potom nenormalne opuchy noh, proteinuria 3 gramy (norma je tusim do 0,13?),a bolo mi zle,vracala som...a samozrejme v krvi sa hned ukaze vysoky kreatinin, kyselina mocova atd...
takze len unava nestaci...a bud rad ze oblicky to nie su :-)

0vecka

ja mam take skusenosti ze bud to doktori odhalia okamzite alebo vobec nie... skus ist aj inam ale moc sa nestresuj... nepomozes si...

menma

ludia ale mne tie choroby (unava vysoký tlak) začali ked som žiadne chorobi ani neriešil takže jak to možem mam zo stresu sice teraz sa stresujem lebo sa o seba bojim ale predtím nie začal som šporovat a plavat no vysledok že zo začiatku som sa citil celkom fajn myslel som že sa to vracalo do normy a bum dnes som zase unaveny sotva doma sedim.. chcem sa ist dat do nemocnice vyšetrtit, neni to nejaka infekcia alebo niečo niekde v tele lebo takto som nikdy nežil a ani som neriešil nejake choroby