Kolko?

0vecka

2 Slobodna daj mi nejaku studiu ze umyvanie ruk po pouziti toalety u muzov pri pisoaroch znizi sirenie nejakych chorob....

Slobodna

Prosím???
Ty by si na svete týmto svojim vyjadrením spôsobil takú epidémiu napr. žltačky, že až.
Občas si po sebe 0vecka prečítaj, ale chápem - Pondelok, ťažší rozbeh.

Slobodna

Tak to si riadny kentusák keď si neumývaš po Wcku ruky...kamarát potom vždy priateľku zvykne pohladkať po vlasoch - teraz už viem prečo :))

Slobodna

Vôbec to neberiem emotívne :))
Predavačky aspoň tie v potravinách sú rozhodne platené od tržby.
Veď mňa sa báť nemusíš, ja obvykle nehryziem, len občas, keď ma niekto naserie tak štekám :)
Pokojne si píš čo chceš, ale ak sa mi to nebude zdať, tak ti budem oponovať :)
Ja ti neviem 0vecka ale diskusné fórum je od slova diskutovať a nie pritakávať všetci ako ovce a ťapkať sa po pleci, že máme všetci rovnaké názory aj keď sú mimo.

0vecka

2 Slobodna neber to tak emotivne... pomaly sa budem bat napisat napr ze si po pouziti WC vecsinou neumyvam ruky :-P

0vecka

2 Slobodna podla mna su predavaci plateni na pevno plus mozno nieco so zisku... ale skor iba tu pevnu ciastku...

ono ani neni mozne ich platit podla vykonu kedze co som si fsimol tak su nejaky cas na kase potom vykladaju atd... nesedia cely den za pasom...

Slobodna

Vy tu už akože prečo miešate hrušky s jablkami?
Bavíme sa ešte stále o sprepitnom alebo sa nachádzame už v nejakej sci-fi sfére?
Mimochodom, neviem či všetky, ale predavačky sú platené od tržby, nie na hodinu.
Ale ako sa hovorí - chamtivci si vždy nájdu výhovorku. Veď nedávajte sprepitné - nie je to určené zákonom.