Feriha - naozaj zomrie?

Príspevok v téme: Feriha - naozaj zomrie?
Lucik3

Videla som na nete poslednú časť, vraj zomrie a sú ďalšie série kde je s inou..a je aj tretia a neviete ako to je s Ferihou? či budú spolu alebo nie? Dosť to teraz pozerám, je to dobrý seriál a toto ma šokovalo...som z toho smutná že to tak blbo natočili..viete niekto ako to skončí?? alebo link kde sú dalšie časti..lebo sa na youtube neviem dopátrať..:D vďaka

Léénnn Ferih

Feriha sa vrati.Levent ju vzal do ameriky pretoze bola v kome ked sa prebrala nic si nepamätala ale ako si zacne pamätat ze kto ona vlastne je tam okamziite pojde do Istanbulu. DŽANSU jej povie ze presne v tom case sa Emir berie .Feriha tam sla a ked mal povedat Ano tak ona sa objavila aj s dietatom aEmir ked juvidel bol hotovy ihned dal naspet prsten tej skym sa vydaval a chytila sa za ruku Emir a Feriha a išli s polu aj a s dietom spät do Ameriky ;))) taktosa to skonci !!!

Lucik3

Pre tých čo to ozaj sledujú a nerobia si z toho srandu:

nájdem to niekde na nete tie časti ked sa vráti feriha?

markys

Ja som to už videl v taliansku a férová zomrela ale išla na dovolenku na ostrove dunaj tak museli režiséri si rýchlo vymyslieť že zomrela ale férová sa vráti z dovolenky a začne zase nakrúcať film. ..a potom ferifa bude mať svrab a emir zistil že sa mu začali páčiť chlapi a bude mat svadbu z leventom....a to bude šťastný koniec. ..

Sabuskaa

Ahojte ja sleduju taky ferihu a jak pár lidí tady neví jak umřela čiže ona byla v dome aj se svou mámou a sjedným 5 letým klukem čiže nekdo zapálil dom alebo sa niečo stalo ale zápalil dom niekto a v tom čase prišiel Emir aby zachránil ferihu jej matku a tiež 5 letýho kluka tôbož ale Emir ich nestihol zachránit takže vytiahol z horuceho domu iba 5 letýho kluka a ferihu a jej matku nezachránil lebo to nestihol ..... A ako si každý myslí že feriha zomrela tak to nieje pravda je to iba natočene a feriha stále žije bude aj 3 séria čiže tam už bude žit ona bola dlho v kome a všetci si mysleli že zomrela no síce emir si našiel 1 a pak 2 lásku a z jednou holkou mnel aj svadbu a na tu svadbu prišla feriha aj s dietatom ktoré čakala z Emirom takže takto to a na konci 3 série EMIR AJ FERIHA ZOMRIE !!!! pozerajte a uvidíte že je to presne ako som to tu napísala .PP

fazulka10

devčence ve poslednom časti aj Emir zomrie a nie feria žije ako tu pišete a budu mat spoločne kamene na hrob

Lucja

Feriha nezomrie.....všetci si myslia, že zomrela vystroja jej pohreb no ona bude dlhé roky v kóme a jediný Levent bude vedieť o nej lebo bude s ňou v Amerike pokým bude v kóme. V deň Emirovej svadby s Gunes príde Feriha a on sa zase vráti k Ferihe a tuším aj dieťa budú spolu mať.

sobotenky

Feriha umře už v příštím díle na své svatbě s Emirem. Další pokračování bez Ferihy s novou představitelkou mělo mít 13 dílů, ale protože pokračování nemělo úspěch, bylo odvysíláno v Turecku pouze 8 dílů, takže je Feriha nedokončená a vlastně se asi ani nedovíme kdo ji zabil...