3 rok sama na Silvestra

Príspevok v téme: 3 rok sama na Silvestra
lonelyheart

Chytá ma depka že aj tento rok budem zase sama na silvestra, max. doma s rodičmi lebo všetky kamarátky ho trávia s frajermi niekde na chatách a ja priatela nemám a žiadne partie sa už nekonajú u nás, som na dedine a je mi z toho strašne blbo, cítim sa sama ešte viac ako po celý rok. Je tu niekto taký?...ešte ten hrozný pocit že nový rok zacínať zase sama...

jarq

pre mna je to obycajny den ako kazdy iny jam mam 22 a som uplne sam po cely rok a to aj bez rodicov a priatelov a uz je to par rokov takze si na tom este dost dobre ja mat take problemy tak skacem od radosti

ojka

youknow., jasnačka, ojka žije a v noci "nikdy" nespí :-)) čochvíľa bude už aj piate výročie, mi tak teraz napadlo :)
ehm, ešte teraz mi prebleslo hlavou, že dúfam, že to tvoje zvolanie boloo radostného rázu :D

ivulaT

ojka, zial, mnohi vnimaju cas traveny s rodinou ako hanbu, ze nie su cool, ked ho netravia s kamaratmi..

az neskor si uvedomia, ze kamaratov ma clovek viacerych, mozu do zivota prist aj odist, ale rodina je len jedna..

ojka

kikarika, ja som to myslela obrazne ;) ja nikomu neodopieram jeho osobné šťastia....kebych bolo len na mne, tak by som každému dopriala, aby bol s tým koho má rad, každý deň, a nielen na Silvestra....

kikarika1

ojka

nikto tu nehovorí o tragédii, pretože radšej prežijem každý silvester s mamou, než by som mala byť úplne sama....ide len o to, že lonely má z toho zmiešané pocity a celkom dobre ju chápem, pretože aj mne chýba prežiť silvestra napríklad s milujúcim partnerom....každý človek po niečom/niekom túži a keď má každý rok stále to isté "na tanieri", tak si pomaly uvedomí, čo mu tak strašne chýba...veď predsa každý má právo aj na svoj súkromný život s partnerom/partnerkou

ojka

stále nechápem, čo je na tom takého tragického prežiť tento deň doma s rodinou :) časom si uvedomíte, aké sú tie chvíle vzácne.... a nemusí sa jednať len o Silvestra....

youki

A preco sa citis sama? Je to preto, ze nemas priatela, alebo preto, ze si "len" s rodicmi?
Ja travim Silvester sam. Nepotrebujem byt niekde v bare/na namesti, kde je milion ludi, nevidim dovod ani oslavovat nieco take ako koniec roka. Radsej premyslam o tom, co by som chcel dalsi rok zazit, spravit, co som nestihol atd.