Prehnal som to

Príspevok v téme: Prehnal som to
Zmetený

Ahojte mám 20 rokou. Momentálne som doma z práce v Nemecku. Bývam na novom mieste pretože mama s priatelom si jeden byt zariadili. Tak som si povedal že idem na den dva tam lde som byval. Ešte som tam mal daaký nábytok. Chcel som stretnuť kamarátou a tak. Jeden z kamarátou je bisexuál. Ale ku tomu sa vrátim. Ok tak som tam išiel večer som sa tam vyspal na druhý den som s kamarátom bol kúpiť nejaký alkohol lebo chcel osláviť jeho výšku a tak a moju prácu. Som abstinent možno to teraz vy popriete lebo som sa dal jeden den na alkohol. Ok všetko bolo vpohode večer sme začali piť. Lenže ja som sa nenajedol a to mi bolo osudním pár pohárikou a bol som mimo aj som zvracal. Ale to nieje všetko vôbec som nečakal že môj kamarát ma zneužije a vy***** aj napriek tomu že vie že by som to nikdy nechcel kedže som čistý nadržaní chlap na ženy. Keď som sa toto dozvedel bol som mimo. A som totálne sklamaní z toho že som pil zvracal a mám totálnú nechuť na teplých a podobne. Mám normálne chuť sa za to zabiť. Toto sa mi vrije navždy do pamete :( Čo by ste nato povedali. A čo by ste poradili aby som sa z toho nejak vzpametal? Som zúfalí.

0vecka

a tak predsa:

Ten istý zákon v § 200 definuje sexuálne násilie. Rozdiel je v odseku (1), kde obeťou nemusí byť len žena, a činom nemusí byť len súlož, ale aj orálny styk, análny styk alebo iná sexuálna činnosť.

(1) Kto násilím alebo hrozbou bezprostredného násilia donúti iného k orálnemu styku, análnemu styku alebo k iným sexuálnym praktikám alebo kto na taký čin zneužije jeho bezbrannosť, potrestá sa odňatím slobody na päť rokov až desať rokov.

0vecka

V platnom trestnom zákone[1] definuje znásilnenie v § 199 takto:

(1) Kto násilím alebo hrozbou bezprostredného násilia donúti ženu k súloži alebo kto na taký čin zneužije jej bezbrannosť, potrestá sa odňatím slobody na päť rokov až desať rokov.

KatarínaR

no ja ti toto neverím a myslím že vymýšľaš akurát keď si to písal tak v ten deň alebo deň predtým šiel v televízií film Skrotená hora a ty si sa motivoval nie? Neverím ti to, neverím.... :D

Cariboo

Notak kebyze sa toto stane zene, uz vidim tie komentare typu nech ho uda na policii.A tu jaksi nic, a pritom je to ohavne co spravil bezohladu nato ci si muz/zena. Viem si predstavit ze sa zle citis, ak to neprestane, vyhladaj nejaku pomoc, psychologa alebo osobu ktorej doverujes.Budem ti drzat palce aby si to prekonal :)