Rozdiel medzi Neurolom a Xanaxom?

pukypuky

Zdravím,
už druhý deň užívam Neurol (+ Magne), ktorý mi bol predpísaný neurológom na tetániu.
No mám pocit, akoby som lietala alebo ako to mám popísať, motorika je oslabená a niekedy neviem prejsť rovno no nemám pocit, žeby sa mi hlava krútila. Lieky mi boli predpísane kvôli točeniu hlavy, teraz neviem či sa mi to zlepšilo alebo čo, no spím oveľa lepšie.. Som ako oťapená.
Ocenila by som nejaké skúsenosti, či to má niekto podobné.. lebo neviem či ich vysadiť, kedže cestujem do školy a nechcem aby ma niekde nabralo auto :D

standohan

Xanax tiež patrí do skupiny AD Xanax používal aj Michael Jackson, + iné Demerol na bolesť chbta. Já som užíval Tramal menšie zlo.
Xanax já Anglický

standohan

Xanax tiež patrí do skupiny AD Xanax používal aj Michael Jackson, + iné Demerol na bolesť chbta. Já som užíval Tramal menšie zlo.

standohan

Dobrý večer. Zloženie HLAVNÁ ZLOŽKA JE U OBOCH JEDNAKA, ale musí sa vyskúšať, čo lepšie "sedí" na chorobu.
Pre mňa Neurol je skoro ako Placebo, po nom nespim, ale po Xanaxu pomerne dobre sa vyspim.
Užíval som slovenky B- komplex Ok.
Taký istý + cena, ale z ČR mi bolo priam ZLE zistil som, že na konci Bečok bolo pridane 20 mg nejaké látky. Na to som bol asi alergicky.
Nič nikdy nieje jednake.

Lulu2011

iny nazov, ucinna latka rovnaka, este aj Frontin je to iste

a nie su to antidepresiva, iba ukludnovaky, no zaberaju rýchlo a ucinne...