Kazdodenna bolest hlavy - antidepresíva

Príspevok v téme: Kazdodenna bolest hlavy - antidepresíva
zed395

Ahojte...mam 18 rokov..zacalo to priblizne pred rokom..bolest hlavy, kt.sa zacne kazdy den 2 hodiny po prebudeni a je stale intenzivnejsia...niekedy mam pocit, ze ta bolest putuje po celej hlave, ale najcastejsie ju citim v strede cela...pred rokom som absolvovala vysetrenia ako napr.CT, magneticku rezonanciu a nezistili ziadny problem...Kedze bolest hlavy pretrvavala a nemohla som sa ani ucit,poslali ma k psychiatrovi, ktory mi predpisal oblbovak Alventa...Antidepresivum zmiernilo bolesti hlavy,tak som ho uzivala cca rok..ked som ho pred 2 mesiacmi vysadila, bolest sa vratila...Je to velmi zle aj kvoli tomu , ze sa musim tento rok pripravovat na maturitu....Mozem si vybrat, ci chcem ako- tak zit s AD , ale tym padom nespravim maturitu( kedze si vela veci nepamatam), alebo sa trapit s ucenim s bolestami hlavy...teraz to robim tak, ze si dam Alventu iba ked to fakt nezvladam...ale urcite chapete, ze stala kazdodenna bolest je hrozna a velmi zasahuje do mojho zivota...ale ja uz neviem co robit....zeby naozaj boli AD jedinou cestou? Dakujem za odpovede....

ddana

Koľko vody denne vypiješ? Aj dehydratácia môže spôsobiť bolesti hlavy. KeĎže si ako píšeš veľa vecí nepamätáš a počas bratia AD problém zmizol, môže sa jednať o tzv. latentnu depresiu, ktorá sa neprejavuje zlým psychickým stavom, ale práve naopak bolesťami tela.

ni-ka

este by som skusila ocne vysetrenie -neustale namahanie oci sposobuje bolest hlavy...
inak hlava boli aj pri zvysenom tlaku, pri problemoch so srdcom - tieto problemy vylucili?interne vysetrenie si absolvovala tiez?

mascha

za bolesťou hlavy môžu byť aj parazity,ak nebudeš mať šťastie na správnu diagnostiku, skús výplachy nosa z jogy, néti, tiež čistí hlavu

Fleur-de-lis

a na klasickom roentgene si bola? Či nemáš zdeformovanú krčnu chrbticu.
Alebo skús pravidelné masáže, či tvarovaný vankúš. Možno máš niečo zaseknuté?
Z jedla sa vyhýbaj sladkému. A pi 2l čistej vody denne.
Hmm, neviem, nedá sa ešte vybaviť nejaké ďalšie vyšetrenie?