Bolest zaludka

Príspevok v téme: Bolest zaludka
xxxxxxs

Zdravim,uz dlhsiu dobu mam bolesti zaludka,zle travenie,zacalo to zapchou,teraz ma boleva brucho,pri prehltani v hrudi-pazerak...casto mavam kyselinu a kysle grganie aj len po napiti vody,mam ist na gastro len to trva kym ma objednaju

krvny obraz bez jedinej odchylky,pecenove testy dobre,stolica negat,

bojim sa ze by to mohla byt rakovina,skusal som rozne veci nic nezabera,doktorka povedala,ze to by sa v krvi ukazalo,ja o tom dost pochybujem,ukazalo?

Dakujem

20 rokov

RNG

Pri nedostatku kyselin moze jedlo v zaludku nielen kvasit ale aj hnit a tak sa tam tvoria rozne toxiny, co zapalia zaludocne steny.
Ja osobne, ked citim v zaludku tlak, tak si glgnem striebornej vody, co mi vytlcie vsetky mikroby v zaludku a tym je problem obvykle vyrieseny a nedostanem silnu otravu zaludka.
Samozrejme v mojom veku, ale stane sa to aj ovela mladsim,najma ked prechodia zaludocnu chripku, nevinne vyzerajucu, 2 dennu, mam uz malo kyselin, tak si ich musim s vacsim jedlom doplnat a snazit sa s jedlom nepit, aby som si nerozriedil zaludocne kyseliny natolko, ze nezabiju mikroby, co sa do zaludka s jedlom vzdy dostanu. Pit az 3 hodiny po jedeni a to hojne, vodu alebo caje, aby som to natravene a kyselinami sterilizovane jedlo splachol do criev.

xxxxxxs

to mi povedala doktorka,ze zaludok je spomaleny a pomaly sa potrava posuva do criev,vlastne to tam dlsie stoji a hnije to tam,comu nechapes?ja sa pytam,co ho moze takto spomalit...

xxxxxxs

Tak pozerali zaludok cez kameru a povedali,ze stoji ako keby,nehybe sa,resp. pomaly,dali mi pirule,tak uvidim,prosim vas co moze spomalit resp. zastavit zaludok?

stres?

veronika1994

Budem môcť ale čo keď musím do práce zajtra a naši si myslia že to prejde že to len sú kŕče ale oni ma nechápu boja sa že dojdem o prácu kvôli tomu

xxxxxxs

lebo u nas je ta pohotovost nieze na smiech,to je horsie jak otras,neviem to peknym slovom vyjadrit...zdravotnictvo 0 bodov,neviem co mam robit,vsetci doktory maju rovnaky pristup

xxxxxxs

taaak,na gastre nic nove,zobrali ma po dlhej dobe,doktor ma ani nepozeral nic,pritom som sa objednal na tu hadicu do zaludka,ale kedze bbola plna cakaren tak ma vybavil za 5 min. s tym,ze mi predpisal Helicid 20 ktory samozrejme nepomaha,ze som podla neho mlady (20) na nieco vazne,vybavene...ze v mojom veku je to nepravdepodobne

to ako budeme davat na pravdepodobnost teraz?!?!?!?!?!?!?!?

teraz ma zobere zase az za 2 tyzdne,bolesti mam stale,po jedle sa to troska zmierni,citim tazobu v zaludku,ide to az do chrbta,v bruchu mi kruti-skrka

veronika1994

Dobrý deň volám sa Veronika mám 20r, mám taky problém od piatku mi trha v bruchu a žalúdku ako keby mi to pomaličky rukou trhal von všetko napina má na vracanie ale pritom nechcem strašne to bolí aj keď sa najem poraďte mi čo mam spraviť